Zákaznícka zóna

Online lekcia Powerjogy
5* 3 hodnotenia

Vybrať termín

Powerjoga je zameraná na podporu hlbokého stabilizačného systému, posilnenie tela a zároveň uvoľnenie mysle. Naučíte sa vnímať potreby svojho tela, jeho možnosti a rešpektovať jeho obmedzenia. Zbavíte sa stresu, napätia, naučíte sa relaxovať a odpočívať. Powerjoga je radosť.
Powerjoga_mala.jpg

Ako bude lekcia prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej jogovej sále, kde sa spolu s ďalšími jogínkami a jogínmi uvidíte naživo so svojou lektorkou. 

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia powerjogy?

Skupinové cvičenie powerjogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie powerjogy nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je powerjoga vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa a tempo náročné, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Powerjoga pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné asány naučiť v pohodlí svojho domova. 

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu. Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte. Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Náhradné hodiny za zmeškané online lekcie neposkytujeme.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Lenka Janíková

5*

Všetko super, na každú hodinu sa teším a užijem si ju - pravidelne doplnenie energie pre telo aj dušu. Lektorka je milá, ochotná, lekcie vedie s ľahkosťou a láskavosťou sebe vlastnou. Komunikácia výborná, ako každý kurz spokojnosť a chuť pokračovať ďalej. Určite kurz odporučím na základe skúsenosti a dlhodobej spokojnosti.

Zuzana Filipová

5*

Joga s Marcelkou = 100% zazitok, dakujem

Celkovo 2 recenzií

Aktuálne termíny

Powerjoga online lekcia

utorok, 8:15 - 9:15 hod. ONLINE - Zoom
18. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)

prihlásiť sa (5,00 €)

10 voľných miest

streda, 19:30 - 20:30 hod. ONLINE - Zoom
19. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)

prihlásiť sa (5,00 €)

10 voľných miest

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.