Pilates Core

Vybrať termín

Lekcie zamerané na spevňovanie centra tela, plynulosť a koordináciu pohybov v princípoch Pilates. Cviky sú náročnejšie, vhodnejšie pre skúsenejšie cvičenky a cvičencov.
Maťa_Pilates2.jpeg

Príďte si zacvičiť Pilates Core, posilníte nielen brušné svaly a hlboký stabilizačný systém, ale podporíte aj mobilitu kĺbov a flexibilitu. Lektorka podrobne vysvetlí každý cvik, ktorý počas hodiny odcvičíte. 

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, ani v tehotenstve. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?
Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastnú podložku a vlastnú fľašu s vodou, a prineste si aj uterák bežnej veľkosti, ktorý na hodine využijete ako cvičebné pomôcku. 

Na svoju lekciu prichádzajte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Je pilates vhodný aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa a tempo náročné, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Pilates pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné princípy a pozície naučiť v pohodlí svojho domova. 

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

Vymeškané, ospravedlnené lekcie je možné nahrádzať do konca trvania kurzu prihlásením sa cez zákaznícku zónu a rezervovaním si miesta na náhradu v ktoromkoľvek inom kurze, v ktorom je dostatočná kapacita.

Info o vynechaných lekciách:

Ak je v termíne kurzu plánovaná vynechaná lekcia (z dôvodu prázdnin, štátnych sviatkov a pod.), táto lekcia nie je zarátaná do ceny kurzu a nenahrádza sa.

Aktuálne termíny

Pilates Core

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.