Pilates mix na každý deň

Prihlásiť sa

Nové lekcie Pilatesu s Elenkou, ktoré sú určené na každodenné cvičenie. Nájdete tu celé 60 minútové lekcie na dni, keď máte dostatok času na svoje cvičenie, aj skrátené lekcie zamerané na zdravý chrbát, posilnenie centra tela, či celého tela, na ktoré bude stačiť kratší čas. Doplnili sme aj výživné lekcie s pomôckami ako je pilates kruh, elastická guma a overbal, ktoré cvičeniu dávajú nové rozmery.

Kurz je vhodný pre všetky ženy aj mužov, ktorí už majú s cvičením Pilatesu skúsenosť a hľadajú profesionálne zostavené a vedené lekcie, zamerané na lepšiu funkčnosť svalov celého tela. Cieľom je počúvať vlastné telo, sústrediť sa na to, čo v danú chvíľu robíme a cvičenie si užiť. Osobné nasadenie, dôsledné vysvetlenie jednotlivých krokov, aj úprimné odkazy od lektorky nájdete v každej lekcii.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie a uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka. Ak máte k dispozícii pilates kruh, elastickú gumu a overbal, pri nových lekciách ich využijete.

Čo získate:

Cena kurzu: 30 Eur

O lekciách:

IMG_2702.jpg

O lektorke:

Lektorka kurzu je živelná, radostná a úprimná žena a presne také sú aj jej lekcie. Budete sa cítiť akoby ste boli priamo pri nej, lebo jej povzbudzovanie a navedenie do každej pozície je naozaj osobné. Odborne sa vzdeláva už niekoľko rokov v rôznych kurzoch, aby ako lektorka ponúkla vysokú kvalitu svojich hodín a o svoje vedomosti sa neváha podeliť. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Pilatesu so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie.

 

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.