Ženská sila

Prihlásiť sa

Kompletné jogové video lekcie vhodné pre ženy každého veku, vedeného láskavým prístupom, s ohľadom na možnosti ženského tela. Powerjoga Vám prinesie silu a flexibiltu svalov a tiež upokojenie mysle a odbúranie stresu. Získajte motiváciu pravidelne cvičiť a postupne formujte svoje telo. Ako bonus ku jogovým lekciám nájdete v programe Ženská sila aj úvodnú lekciu do cvičenia Pilates, ktoré môže pekne doplniť Vašu jogovú prax, a tiež byť inšpiráciou pre nové začiatky.
joga_happy_zenska_sila.jpg

Čo je obsahom kurzu:


1. Úvodná jogová lekcia pre správne prevedenie pozícií tak, aby Vám cvičenie prinášalo radosť a úžitok. Pokojné tempo, lekcia vhodná pre začiatočníkov.  
 

2. Pomalá jogová lekcia pre vychutnanie si každého pohybu a podporu hlbokých svalov. Pokojné tempo s výživnými pozíciami, lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

3. Dynamická radostná lekcia, ktorá rozprúdi energiu a pozitívne naladí Vašu myseľ. Rýchlejšie tempo, vhodné pre tých, ktorí už majú s jogou nejaké skúsenosti.
 

4. Lekcia zostavená špeciálne pre ženy na podporu ženských orgánov, rozprúdenie lymfy a podporu láskavého prístupu k sebe samej. Pokojné tempo, lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

+ Bonusová lekcia: Kratšia úvodná lekcia do Pilatesu na rozšírenie obzorov a inšpiratívne doplnenie jogovej praxe.

Na svoju lekcie budete potrebovať iba pohodlné oblečenie a podložku na cvičenie. Na jogu si naviac pripravte deku na záverečnú relaxáciu a na lekcie pilatesu uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

 

Čo získate:

Cena kurzu: 20 Eur

O lekciách:

O lektorkách:

Obe lektorky sú skúsené a venujú sa učeniu pohybových princípov dlhodobo. Pravidelne sa odborne vzdelávajú a o svoje skúsenosti sa rady podelia.  

Upozornenie: Konzultujte cvičenie so svojim lekárom. Video lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.