Zákaznícka zóna

Ženská sila

Prihlásiť sa

Kompletné jogové video lekcie vhodné pre ženy každého veku, vedeného láskavým prístupom, s ohľadom na možnosti ženského tela. Powerjoga Vám prinesie silu a flexibiltu svalov a tiež upokojenie mysle a odbúranie stresu. Získajte motiváciu pravidelne cvičiť a postupne formujte svoje telo. Ako bonus ku jogovým lekciám nájdete v programe Ženská sila aj úvodnú lekciu do cvičenia Pilates, ktoré môže pekne doplniť Vašu jogovú prax, a tiež byť inšpiráciou pre nové začiatky.
joga_happy_zenska_sila.jpg

Čo je obsahom kurzu:


1. Úvodná jogová lekcia pre správne prevedenie pozícií tak, aby Vám cvičenie prinášalo radosť a úžitok. Pokojné tempo, lekcia vhodná pre začiatočníkov.  
 

2. Pomalá jogová lekcia pre vychutnanie si každého pohybu a podporu hlbokých svalov. Pokojné tempo s výživnými pozíciami, lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

3. Dynamická radostná lekcia, ktorá rozprúdi energiu a pozitívne naladí Vašu myseľ. Rýchlejšie tempo, vhodné pre tých, ktorí už majú s jogou nejaké skúsenosti.
 

4. Lekcia zostavená špeciálne pre ženy na podporu ženských orgánov, rozprúdenie lymfy a podporu láskavého prístupu k sebe samej. Pokojné tempo, lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

+ Bonusová lekcia: Kratšia úvodná lekcia do Pilatesu na rozšírenie obzorov a inšpiratívne doplnenie jogovej praxe.

Na svoju lekcie budete potrebovať iba pohodlné oblečenie a podložku na cvičenie. Na jogu si naviac pripravte deku na záverečnú relaxáciu a na lekcie pilatesu uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

 

Čo získate:

Cena kurzu: 20 Eur

O lekciách:

O lektorkách:

Obe lektorky sú skúsené a venujú sa učeniu pohybových princípov dlhodobo. Pravidelne sa odborne vzdelávajú a o svoje skúsenosti sa rady podelia.  

Upozornenie: Konzultujte cvičenie so svojim lekárom. Video lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.