O nás

 

Lektori robia to, čo milujú

Na našich kurzoch stretnete profesionálne lektorky, ktoré sa venujú vedeniu kurzov, pretože túto prácu milujú. S láskou a pozornosťou sa pripravujú na každú hodinu tak, aby Vám priniesli kus samých seba, a aby ste si zo svojho kurzu odniesli zážitok.

Občianske združenie HAPPY

Našu činnosť v meste Stupava zastrešujeme sami, vlastnými silami a s Vašou podporou, s presvedčením, že investovať čas, energiu, aj peniaze, do kvality života má zmysel. Zameriavame sa na aktivity pre deti, mamičky, aj celé rodiny, svoj program prispôsobujeme aktuálnym požiadavkám našich návštevníkov.

 

Nájdete nás v Stupave

HAPPY aktivity ponúkame v Stupave od roku 2011. Pravidelne organizujeme kurzy, prednášky a stretnutia, ktoré poskytujú možnosť plnohodnotne tráviť voľný čas. Svoju ponuku sme rozšírili o virtuálne kurzy, ktoré môžete absolvovať v pohodlí svojho domova.

Pre všetkých členov rodiny

Kurzy v HAPPY organizujeme v uzavretých skupinách, aby sme tým podporili komunitný rozmer stretnutí, aby sa návštevníci centra mohli postupne spoznať, a aby sa u nás všetci cítili dobre. Naše kurzy navštevujú všetky vekové kategórie, ženy aj muži, rodičia aj starí rodičia, aj tí, ktorí ešte deti nemajú.

 

Kto tvorí HAPPY?

Marcela

Marcela

Riaditeľka HAPPY

Zakladateľka HAPPY, stará sa o rozvoj centra a marketing. Vedie kurzy Powerjogy, Relaxačnej a Detskej jogy.

Elena

Elena

Lektorka kurzov pre dospelých

Vedie kurzy Pilatesu. Je vždy usmiata a pozitívna.

Macka

Macka

Lektorka Pilatesu

Na svojich hodinách spája prvky viacerých cvičebných metód, s využívaním cvičebných pomôcok a hravou formou maximalizuje účinok jednotlivých cvikov.

Martina

Martina

Lektorka Pilatesu

Na svojich hodinách sa zameriava na spevňovanie centra tela, plynulosť a koordináciu.

S radosťou si vyberte a zažite svoj HAPPY kurz:

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.