Video kurz - Pilates
100/100 2 hodnotenia

Prihlásiť sa

Kurz zahŕňa zostavu Pilatesových cvikov, ktoré sú postupne s každou lekciou náročnejšie. Bonusom je lekcia Pilates pre zdravý chrbát, ktorú môžu cvičiť s vami aj členovia rodiny, ktorí sa Pilatesu pravidelne nevenujú. Pilates s Elenkou vás bude baviť a na svoje lekcie sa budete tešiť, lebo jej štýl vedenia lekcií je živelný a radostný, s množstvom dobrých tipov na bezpečné zvyšovanie kondície.
Pilates_mala.jpg

Kurz je vhodný pre všetky ženy aj mužov, ktorí už majú s cvičením Pilatesu skúsenosť a hľadajú profesionálne zostavené a vedené lekcie, zamerané na lepšiu funkčnosť svalov celého tela. Cieľom je počúvať vlastné telo, sústrediť sa na to, čo v danú chvíľu robíme a cvičenie si užiť. Osobné nasadenie, dôsledné vysvetlenie jednotlivých krokov, aj úprimné odkazy od lektorky nájdete v každej lekcii.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie a uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu je živelná, radostná a úprimná osoba a presne také sú aj jej lekcie. Budete sa cítiť akoby ste boli priamo pri nej, lebo jej povzbudzovanie a navedenie do každej pozície je naozaj osobné. Odborne sa vzdeláva už niekoľko rokov v rôznych kurzoch, aby ako lektorka ponúkla vysokú kvalitu svojich hodín a o svoje vedomosti sa neváha podeliť. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Pilatesu so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Zuzana

5*

Video kurz mi plne vyhovuje v tejto bezkontaktnej dobe. Chýba mi iba relaxačná hudba v pozadí na doladenie atmosféry (ako na prezenčných hodinách). Super komunikácia, flexibilita, všetko sa dá online vybaviť - prihlasovanie na kurzy, odhlasovanie z hodiny atď

Marcela Suchá

5*

Cvičím podľa videí powerjogy aj pilatesu. Hodiny sú veľmi príjemné, profesionálne vedené s dôrazom na dobré vysvetlenie správnej techniky cvičenia. Hodiny mi prinášajú relax a dobrý pocit že môžem aj z domu urobiť niečo pre seba. Obom lektorkám veľmi ďakujem. Kurzy sú detailné, pre mňa by bolo dobré aj niekoľko kratších hodín.

Celkovo 2 recenzií

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.