Online lekcia Pilates pre kondíciu

Vybrať termín

Lekcie sú určené pokročilejším cvičenkám a cvičencom, ktorí preferujú svižnejšie tempo a viac opakovaní pre efektívne budovanie kondície. Pilates okrem toho, že formuje a spevňuje svaly, zárveň blahodárne pôsobí aj na psychickú pohodu a dobrú náladu.
Pilates_mala.jpg

Ako bude lekcia prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnom štúdiu, kde sa spolu s ďalšími cvičenkami a cvičencami Pilatesu uvidíte naživo so svojou lektorkou. Pre lekciu Pilatesu si ako cvičebnú pomôcky pripravte uterák bežnej veľkosti a tiež podložku na cvičenie.

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia Pilatesu?

Skupinové cvičenie Pilatesu je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie pilatesu nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je lekcia Pilates pre zdravie vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého, táto lekcia je ale určená pokročilejším cvičencom, ktorí už základné princípy cvičenia ovládajú a hľadajú náročnejšie a dynamickejšie cvičenie. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Pilates pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné cviky naučiť v pohodlí svojho domova, v prípade, že preferujete online hodiny, odporúčame začať s lekciami Pilates pre zdravie.

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu.  Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Náhradné hodiny za zmeškané online lekcie neposkytujeme.

Aktuálne termíny

Pilates pre kondíciu online lekcia

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.