Online Anglickej konverzácie

Vybrať termín

Kurz je zameraný na konverzačnú angličtinu a je určený všetkým, ktorí už majú znalosti jazyka, no chcú sa zdokonaľovať v konverzácii a rozvíjať si tak slovnú zásobu. Hodiny anglickej konverzácie sú vedené v malej skupine, kde v atmosfére dôvery môžeme hovoriť bez obáv, že urobíme chybu. Rozprávame sa na témy, ktoré nás zaujímajú a ktoré využijeme v bežnom živote, a súčasťou hodiny je aj práca s videami a krátke domáce zadania.
online anglictina_mala.jpg

Hodiny sú moderované lektorkou, ktorá vopred udá tému každej lekcie a samotnú konverzáciu už absolvujete v angličtine, v prirodzenom toku, v uvoľnenej atmosfére „english clubu“, kde vás lektorka iba usmerní, prípadne upozorní na chyby. 

Hlavný dôraz sa kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre všetkých od úrovne mierne pokročilý a vyššie. V skupine je maximálne 5 osôb.


Ako bude kurz prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorkou.  V malej skupine sa budete venovať vopred vybratým témam. Konverzáciu moderuje lektorka kurzu tak, aby každý dostal dostatočný priestor konverzovať.

 

Čo je zahrnuté v cene?

Prístup ku 5 online lekciám s lektorkou konverzačnej angličtiny.

Pre absolvovanie kurzu sa vyžaduje, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Pri registrácii na pokračovanie kurzu majú prednosť absolventi predchádzajúceho kurzu.

Náhradné hodiny za vymeškané lekcie neposkytujeme.

 

Aktuálne termíny

Anglická konverzácia online

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.