Video kurz - Powerjoga
100/100 4 hodnotenia

Prihlásiť sa

Kurz Powerjoga je určený pre všetky vekové kategórie, pre ženy a mužov, ktorí v pohybe hľadajú silu a uvoľnenie zároveň. V tomto kurze nájdete lekcie rozličnej záťaže, zamerané predovšetkým na vnímanie tela, jeho potrieb, možností aj obmedzení.
Powerjoga_2_mala.jpg

Kurz obsahuje 10 celých, samostatných lekcií powerjogy, ktoré na seba nenadväzujú a dajú sa použiť v akomkoľvek poradí. Sú vhodné pre tých, ktorí už s jogou majú predchádzajúce skúsenosti a poznajú základné pozície.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, jogovú podložku, deku a tiché miesto vo svojej domácnosti. 

 

 

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu sa venuje vedeniu jogových kurzov od roku 2014. Absolvovala viacero vzdelávacích kurzov a školení na Slovensku aj v zahraničí. Jej cieľom je posúvať na hodinách najmä to ako vnímať svoje telo, učí bezpečné prevedenie pozícií, s presvedčením, že menej je niekedy viac. Postupne krok, za krokom, vysvetľuje ako treba jednotlivé pozície previesť šetrne a efektívne, a zároveň necháva priestor na to, aby si každý uvedomil ako sa práve cíti, a aby si vybral vlastnú variantu pre svoje telo. V jej lekciách nenájdete krkolomné názvy, ani akrobatické pozície, na hodinách sa venuje čisto jogovému pohybu tak, aby prinášal úžitok a harmóniu. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Powerjogy so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Powerjoga, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Michaela Grossová

5*

Video kurz Powerjoga je fantastický! Prvé dve lekcie sú pomalšie a veľa vysvetľovania, čo mne trochu vadí, ako celok je to veľmi dobre poskladané, každý si nájde svoje obľúbené lekcie. Dĺžka lekcií je primeraná.Lektorka je výborná. Lepšie odvedenú prácu si neviem predstaviť. Kvalita videí je perfektná ako aj odcvičené a vysvetlené všetky lekcie.

Denisa Slaninková

5*

Videokurz Powerjoga mi veľmi vyhovuje. Na hodiny sa prihlasujem z pohodlia domova, keď sa podarí aj 2 krát týždenne. Jogu sa snažím cvičiť už 5-ty rok a každou hodinou, pri rovnakých pozíciách zisťujem, že stále sa je v čom zlepšovať a posúvať. Veľmi mi vyhovuje lektorka Marcelka, jej prístup, prevedenie, opis pozícií. Vždy po hodine mám príjemný pocit, ako keby tá pozitívna energia, úsmev a odhodlanie prešli z nej aj na mňa. Joga mi prináša pokoj a rovnováhu do života, za čo patrí veľká vďaka aj mojej lektorke. Lekcie sú rôznorodé, ich zameranie, tempo a spôsob vysvetlenia mi vyhovuje. Pre mňa je výhodou to, že som prácu lektorky Marcelky poznala aj pred kúpou kurzu, nakoľko som absolvovala niekoľko hodín jogy v Happy pod jej vedením. Kurz je pre mňa fajn aj z toho pohľadu, že keď si viackrát pustím tú istú lekciu, viem pri vysvetľovaní konkrétnej pozície vždy nájsť stále nejaký nový rozmer a zamerať sa na zlepšenie aj v tých oblastiach pri ktorých som si predtým nevšimla, že to ide. A to je asi o tom posúvaní hraníc. Veľká vďaka.

Vladislava Fabianová

5*

Video kurz Powerjoga perfektne splnil moje očakávania.Vyhovuje mi možnosť spustiť kurz flexibilne podľa svojich časových a fyzických možností, a nemusieť sa prispôsobovať času pridelenému. Tempo hodín mi vyhovuje, lekcie 50-55 min sú ideálne. Prijala by som rozšírenie kurzu o hodinu iba šavasány:). Marcelka je veľmi príjemná lektorka s upokojujúcim hlasovým prejavom.

Michaela Hipšová

5*

Video kurz Poewrjoga hodnotím na výbornú, cvičím dookola tretí mesiac spolu s posilňovaním a pomohlo mi to vo flexibilite, chrbát toľko nebolí, tvaruje sa postava a celkovo posilni svalstvo v ženskom tempe. Tempo aj vysvetlenie pozícii super, chýbali mi nové pozície, trošku sa mi opakujú, možno to chce pokročilejši kurz do budúcna. Najlepšia lektorka, skúsila som viaceré, ale Marcelka je top, výborne vysvetlené pozície.

Celkovo 4 recenzií

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.