Zákaznícka zóna

Video kurz - Powerjoga

Prihlásiť sa

Kurz Powerjoga je určený pre všetky vekové kategórie, pre ženy a mužov, ktorí v pohybe hľadajú silu a uvoľnenie zároveň. V tomto kurze nájdete lekcie rozličnej záťaže, zamerané predovšetkým na vnímanie tela, jeho potrieb, možností aj obmedzení.
Powerjoga_2_mala.jpg

Kurz obsahuje 10 celých, samostatných lekcií powerjogy, ktoré na seba nenadväzujú a dajú sa použiť v akomkoľvek poradí. Sú vhodné pre tých, ktorí už s jogou majú predchádzajúce skúsenosti a poznajú základné pozície.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, jogovú podložku, deku a tiché miesto vo svojej domácnosti. 

 

 

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu sa venuje vedeniu jogových kurzov od roku 2014. Absolvovala viacero vzdelávacích kurzov a školení na Slovensku aj v zahraničí. Jej cieľom je posúvať na hodinách najmä to ako vnímať svoje telo, učí bezpečné prevedenie pozícií, s presvedčením, že menej je niekedy viac. Postupne krok, za krokom, vysvetľuje ako treba jednotlivé pozície previesť šetrne a efektívne, a zároveň necháva priestor na to, aby si každý uvedomil ako sa práve cíti, a aby si vybral vlastnú variantu pre svoje telo. V jej lekciách nenájdete krkolomné názvy, ani akrobatické pozície, na hodinách sa venuje čisto jogovému pohybu tak, aby prinášal úžitok a harmóniu. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Powerjogy so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Powerjoga, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.