Ako HAPPY začalo

Keď sme na jeseň v roku 2011 otvárali HAPPY, mali sme cieľ priniesť kvalitný program pre rodiny s deťmi v Stupave, ktorý okrem toho, že bude v pekných priestoroch, bude najmä pravidelný. Od samého začiatku sme verili tomu, že profesionalita, slušnosť a výborný zákaznícky servis, pomôže malému centru, postupne si získať okruh svojich pravidelných návštevníkov.
-názov kurzu-

Kým v prvom roku existencie si ľudia iba zvykali na aktivity, ktoré sme prinášali, a kurzové skupiny boli naozaj maličké, každým ďalším rokom sa naša činnosť rozrastala. Sen sa stal skutočnosťou, keď sa na kurzy ku pravidelným návštevníkom začali pridávať ich kamaráti, príbuzní, starí rodičia, keď sa z neznámych ľudí na kurze postupne tvorili skupiny priateľov, susedov, ktorí vedia, že patria do rovnakého mesta, rovnakej komunity. Program HAPPY sme postupne vyformovali podľa záujmu detí a maminiek, ktoré k nám chodia, stále v ňom zostávajú vo forme pravidelných kurzov, ktoré sa nám osvedčili ako najlepší model pre tvorenie komunitného života.

 

Iveta Gajdošová Janďoureková

5*

Skvelé. Milujem hodiny pilatesu s Elenkou.

eva mrázová

5*

Výborne vedené hodiny, zamerané na techniku, precíznosť. Pomôcky sú úžasným doplnkom. Macka je super.

Ing. Ingrid Pöštenyi

5*

Elenku ako cvicitelku zboznujem, nakolko sa na jej hodinach nenudim a aj ked niekedy nevladzem, vzdy vie dat spravne motivacne komenty, ktore ma pobavia ale hlavne povzbudia :). odo mna urcite 5hviezdiciek

Miriam Horváthová

5*

Elenka je vynikajúca lektorka, každý cvik veľmi pekne vysvetlí, ako sa cvičí, ako pomáha. Cvičím už niekoľko rokov, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Elenka je aj veľmi empatická, pedantná a optimistická.

Libuša Ščasná

5*

maximálna spokojnosť

Mgr. Eva Janeková

5*

Elenka je najlepšia lektorka, akú som kedy zažila. Snaží sa hodinu spríjemniť a oživiť. Spevňujeme dôležité svaly. Jej hodiny sú veľmi prospešné na môj chrbát. Odkedy s ňou cvičím, nemám problém. Vždy sa teším na cvičenie s Elenkou, lebo vždy dobre vysvetlí, poradí a ešte aj opraví. Lektorka je veľmi milá, vždy dobre naladená. Hodina pilatesu prejde veľmi rýchlo, ani neviem ako. Ďakujem Elenke za super hodiny.

Katarína Kubinská

5*

Kurzy s Elenkou sú skrátka super,vždy má dobrú náladu a cviky zrozumiteľne vysvetlí.

Dagmar Kociskova

5*

Squelle!

Panicka MIROSLAVA DURISEK

5*

Uz niekolko rokov navstevujem Happy a mozem iba odporucat vsetky kurzy ktore priebehaju nielen prezencne, ale aj online. Vyborna atmosfera, super cvicitelky a aj moje telo sa taktiez raduje. Bolesti chrbta a bedrovych klbov ustupuju, postava sa formuje a moje mysel je happy.

Katarína Kubinská

5*

Po dlhej dobe konečne živé úsmevy a stále dobre naladená Elenka, naša naj výzva.

Katarína Kubinska

5*

Marcelka a jej nákazlivý optimizmus je presne to, čo potrebujem. Po jej hodinách mám chuť obrátiť svet k lepšiemu. Treba zažiť.

Zuzana

5*

Video kurz mi plne vyhovuje v tejto bezkontaktnej dobe. Chýba mi iba relaxačná hudba v pozadí na doladenie atmosféry (ako na prezenčných hodinách). Super komunikácia, flexibilita, všetko sa dá online vybaviť - prihlasovanie na kurzy, odhlasovanie z hodiny atď

Katarína Kubinska

5*

Bez Vás to už nejde :)

Denisa Slaninková

5*

Videokurz Powerjoga mi veľmi vyhovuje. Na hodiny sa prihlasujem z pohodlia domova, keď sa podarí aj 2 krát týždenne. Jogu sa snažím cvičiť už 5-ty rok a každou hodinou, pri rovnakých pozíciách zisťujem, že stále sa je v čom zlepšovať a posúvať. Veľmi mi vyhovuje lektorka Marcelka, jej prístup, prevedenie, opis pozícií. Vždy po hodine mám príjemný pocit, ako keby tá pozitívna energia, úsmev a odhodlanie prešli z nej aj na mňa. Joga mi prináša pokoj a rovnováhu do života, za čo patrí veľká vďaka aj mojej lektorke. Lekcie sú rôznorodé, ich zameranie, tempo a spôsob vysvetlenia mi vyhovuje. Pre mňa je výhodou to, že som prácu lektorky Marcelky poznala aj pred kúpou kurzu, nakoľko som absolvovala niekoľko hodín jogy v Happy pod jej vedením. Kurz je pre mňa fajn aj z toho pohľadu, že keď si viackrát pustím tú istú lekciu, viem pri vysvetľovaní konkrétnej pozície vždy nájsť stále nejaký nový rozmer a zamerať sa na zlepšenie aj v tých oblastiach pri ktorých som si predtým nevšimla, že to ide. A to je asi o tom posúvaní hraníc. Veľká vďaka.

Lucia Suchá

5*

Video kurz Pilates pre začiatočníkov mi pomáha udržovať správne držanie tela, lektorka je zábavná. Kurz odporúčam, je super si zacvičiť.

Michaela Grossová

5*

Video kurz Powerjoga je fantastický! Prvé dve lekcie sú pomalšie a veľa vysvetľovania, čo mne trochu vadí, ako celok je to veľmi dobre poskladané, každý si nájde svoje obľúbené lekcie. Dĺžka lekcií je primeraná.Lektorka je výborná. Lepšie odvedenú prácu si neviem predstaviť. Kvalita videí je perfektná ako aj odcvičené a vysvetlené všetky lekcie.

Jarmila Koreňová

5*

Video kurz je vedený s postupnosťou, zrozumiteľne, všetko čo som sa naučila v Happy, dokážem aplikovať pri domácom cvičení. Ukážka lektorky je postačujúca aj pre úplných začiatočníkov. Som veľmi spokojná a vďačná za tieto vaše kurzy. Cvičím pravidelne. Elenka aj Marcelka sú úžasné, pozitívne naladené. Ďakujem vám a oceňujem nápad s video kurzami. Komunikácia s HAPPY je výborná, informácie o ponúkaných kurzoch postačujúce. Vždy som sa stretla s ochotou kolektívu.

Marcela Suchá

5*

Cvičím podľa videí powerjogy aj pilatesu. Hodiny sú veľmi príjemné, profesionálne vedené s dôrazom na dobré vysvetlenie správnej techniky cvičenia. Hodiny mi prinášajú relax a dobrý pocit že môžem aj z domu urobiť niečo pre seba. Obom lektorkám veľmi ďakujem. Kurzy sú detailné, pre mňa by bolo dobré aj niekoľko kratších hodín.

Michaela Hipšová

5*

Video kurz Poewrjoga hodnotím na výbornú, cvičím dookola tretí mesiac spolu s posilňovaním a pomohlo mi to vo flexibilite, chrbát toľko nebolí, tvaruje sa postava a celkovo posilni svalstvo v ženskom tempe. Tempo aj vysvetlenie pozícii super, chýbali mi nové pozície, trošku sa mi opakujú, možno to chce pokročilejši kurz do budúcna. Najlepšia lektorka, skúsila som viaceré, ale Marcelka je top, výborne vysvetlené pozície.

Martina Labudová

5*

Video kurz Powerjoga 100% splnil očakávania, cvičím každé ráno a som za to vďačná, lebo mi to pomáha po fyzickej aj psychickej stránke, ďakujem veľmi pekne za takú možnosť. Kurz je pre všetky vekové kategórie a každý si tam nájde čo konkrétne hľadá a potrebuje. Lektorka je profesionálna a má veľmi príjemný hlas.

Vladislava Fabianová

5*

Video kurz Powerjoga perfektne splnil moje očakávania.Vyhovuje mi možnosť spustiť kurz flexibilne podľa svojich časových a fyzických možností, a nemusieť sa prispôsobovať času pridelenému. Tempo hodín mi vyhovuje, lekcie 50-55 min sú ideálne. Prijala by som rozšírenie kurzu o hodinu iba šavasány:). Marcelka je veľmi príjemná lektorka s upokojujúcim hlasovým prejavom.

Katarína Piliarová

5*

Som veľmi spokojná s prístupom, cvikmi a pozitívnou náladou na kurze. Nechýbalo mi nič, vzhľadom na to, že lektorka sa snaží obmieňať na hodinách cviky a odporúčam, pretože sa na hodinách vždy dobre cítim a vedené sú profesionálne.

Marianna Šeligová

5*

Kurz sa mi veľmi sa mi páčil. Dobre sme si zacvičili, výborné na chrbticu. Lektorka vedie hodinu vysoko odborne, páči sa mi uvoľnená atmosféra. Určite by som kurz odporučila - funguje, je veľmi prijemný, fyzicky pomáha.

Katarína Borloková

5*

Výborné. Chodila som na kurz aj prezenčne, takže bol overený. Len nie vždy som sa stihla zapísať kvôli nedostatku miesta, tak som rada, ze môžem cvičiť online. Výborná lektorka, lekcie sú zostavené perfektne - rovnomerne na cele telo. Po hodine sa vždy cítim skvele a spontánne sa usmievam.

Lenka Janíková

5*

Všetko super, na každú hodinu sa teším a užijem si ju - pravidelne doplnenie energie pre telo aj dušu. Lektorka je milá, ochotná, lekcie vedie s ľahkosťou a láskavosťou sebe vlastnou. Komunikácia výborná, ako každý kurz spokojnosť a chuť pokračovať ďalej. Určite kurz odporučím na základe skúsenosti a dlhodobej spokojnosti.

Hana

5*

Lektorka je absolútne super, cvičím online vďaka nej, jej zábavnému a pozitívnemu vyžarovaniu sa nedá odolať. "Živé hodiny" boli dynamickejšie, ale to je pochopiteľné, online nie je jednoduché vnímať ako sú ženy na tom, či pridať alebo spomaliť. Kurz splnil moje očakávania, mám lepšiu formu aj vždy po hodine lepšiu náladu. Super cvičenie, výborná atmosféra, a už sa teším aj na "živé hodiny" v príjemnom prostredí HAPPY.

Katarína Kubinská

5*

Všetko bolo výborné. Kondičku som si za tento rok veľmi vylepšila a moje telo sa teší. Lektorky sú super ženy a robia to najlepšie ako vedia, milujem ich. Sú skrátka profesionálky. Kurz splnil všetky moje očakávania, dokonca aj viac. Tak profesionálny prístup som dávno nezažila. Určite by som kurz odporučila aj svojim známym, každý si tu vie nájsť svoj priestor a niekedy stačí len ležať a počúvať to nadšenie.

Marta Dybová

5*

Baby ste super. Určite odporúčam kurzy v HAPPY, ale druh pohybu si každý musí vybrať sám, je to individuálne, mne vyhovuje joga s Marcelkou. Super komunikácia, hlavne ochota a promptná reakcia

Jana Čikelová

5*

Super lektorky, ktoré milujú čo robia, vedia čo robia a dokážu to odovzdať. Elenka a Marcelka sú skvelé lektorky. Detailne vysvetľujú všetky cviky a pozície, ako sa do nich dostať, ktoré svaly zapojiť. Ak sa chce niekto naozaj naučiť poriadne cvičiť, určite ich obe odporúčam. A s Elenkou je aj pilates "sranda", aj keď mi občas veľmi do smiechu nie je. Ťažko premýšľam, čo mi chýbalo, pretože cvičenie s vami je highlight môjho dňa. Ale veľmi by ste ma protešili hodinou jógy pre pokročilých, rada by som skúšala aj náročnejšie pozície a možno aj rýchlejšie tempo, aby som sa viac zapotila a mohla sa posúvať ďalej. A online hodiny by mohli byt v rozvrhu aj po skončení tohto lockdownoveho obdobia, je to časovo najefektívnejšia forma a tak aj častejšie cvičím. Samozrejme aj v kombinácii s prezenčnými hodinami, lebo zase naživo je to niečo iné.

Celkovo 107 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.