Naši spokojní klienti

Iveta Gajdošová Janďoureková

5*

Skvelé. Milujem hodiny pilatesu s Elenkou.

eva mrázová

5*

Výborne vedené hodiny, zamerané na techniku, precíznosť. Pomôcky sú úžasným doplnkom. Macka je super.

Ing. Ingrid Pöštenyi

5*

Elenku ako cvicitelku zboznujem, nakolko sa na jej hodinach nenudim a aj ked niekedy nevladzem, vzdy vie dat spravne motivacne komenty, ktore ma pobavia ale hlavne povzbudia :). odo mna urcite 5hviezdiciek

Miriam Horváthová

5*

Elenka je vynikajúca lektorka, každý cvik veľmi pekne vysvetlí, ako sa cvičí, ako pomáha. Cvičím už niekoľko rokov, ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Elenka je aj veľmi empatická, pedantná a optimistická.

Libuša Ščasná

5*

maximálna spokojnosť

Mgr. Eva Janeková

5*

Elenka je najlepšia lektorka, akú som kedy zažila. Snaží sa hodinu spríjemniť a oživiť. Spevňujeme dôležité svaly. Jej hodiny sú veľmi prospešné na môj chrbát. Odkedy s ňou cvičím, nemám problém. Vždy sa teším na cvičenie s Elenkou, lebo vždy dobre vysvetlí, poradí a ešte aj opraví. Lektorka je veľmi milá, vždy dobre naladená. Hodina pilatesu prejde veľmi rýchlo, ani neviem ako. Ďakujem Elenke za super hodiny.

Katarína Kubinská

5*

Kurzy s Elenkou sú skrátka super,vždy má dobrú náladu a cviky zrozumiteľne vysvetlí.

Dagmar Kociskova

5*

Squelle!

Panicka MIROSLAVA DURISEK

5*

Uz niekolko rokov navstevujem Happy a mozem iba odporucat vsetky kurzy ktore priebehaju nielen prezencne, ale aj online. Vyborna atmosfera, super cvicitelky a aj moje telo sa taktiez raduje. Bolesti chrbta a bedrovych klbov ustupuju, postava sa formuje a moje mysel je happy.

Katarína Kubinská

5*

Po dlhej dobe konečne živé úsmevy a stále dobre naladená Elenka, naša naj výzva.

Katarína Kubinska

5*

Marcelka a jej nákazlivý optimizmus je presne to, čo potrebujem. Po jej hodinách mám chuť obrátiť svet k lepšiemu. Treba zažiť.

Zuzana

5*

Video kurz mi plne vyhovuje v tejto bezkontaktnej dobe. Chýba mi iba relaxačná hudba v pozadí na doladenie atmosféry (ako na prezenčných hodinách). Super komunikácia, flexibilita, všetko sa dá online vybaviť - prihlasovanie na kurzy, odhlasovanie z hodiny atď

Katarína Kubinska

5*

Bez Vás to už nejde :)

Denisa Slaninková

5*

Videokurz Powerjoga mi veľmi vyhovuje. Na hodiny sa prihlasujem z pohodlia domova, keď sa podarí aj 2 krát týždenne. Jogu sa snažím cvičiť už 5-ty rok a každou hodinou, pri rovnakých pozíciách zisťujem, že stále sa je v čom zlepšovať a posúvať. Veľmi mi vyhovuje lektorka Marcelka, jej prístup, prevedenie, opis pozícií. Vždy po hodine mám príjemný pocit, ako keby tá pozitívna energia, úsmev a odhodlanie prešli z nej aj na mňa. Joga mi prináša pokoj a rovnováhu do života, za čo patrí veľká vďaka aj mojej lektorke. Lekcie sú rôznorodé, ich zameranie, tempo a spôsob vysvetlenia mi vyhovuje. Pre mňa je výhodou to, že som prácu lektorky Marcelky poznala aj pred kúpou kurzu, nakoľko som absolvovala niekoľko hodín jogy v Happy pod jej vedením. Kurz je pre mňa fajn aj z toho pohľadu, že keď si viackrát pustím tú istú lekciu, viem pri vysvetľovaní konkrétnej pozície vždy nájsť stále nejaký nový rozmer a zamerať sa na zlepšenie aj v tých oblastiach pri ktorých som si predtým nevšimla, že to ide. A to je asi o tom posúvaní hraníc. Veľká vďaka.

Lucia Suchá

5*

Video kurz Pilates pre začiatočníkov mi pomáha udržovať správne držanie tela, lektorka je zábavná. Kurz odporúčam, je super si zacvičiť.

Michaela Grossová

5*

Video kurz Powerjoga je fantastický! Prvé dve lekcie sú pomalšie a veľa vysvetľovania, čo mne trochu vadí, ako celok je to veľmi dobre poskladané, každý si nájde svoje obľúbené lekcie. Dĺžka lekcií je primeraná.Lektorka je výborná. Lepšie odvedenú prácu si neviem predstaviť. Kvalita videí je perfektná ako aj odcvičené a vysvetlené všetky lekcie.

Jarmila Koreňová

5*

Video kurz je vedený s postupnosťou, zrozumiteľne, všetko čo som sa naučila v Happy, dokážem aplikovať pri domácom cvičení. Ukážka lektorky je postačujúca aj pre úplných začiatočníkov. Som veľmi spokojná a vďačná za tieto vaše kurzy. Cvičím pravidelne. Elenka aj Marcelka sú úžasné, pozitívne naladené. Ďakujem vám a oceňujem nápad s video kurzami. Komunikácia s HAPPY je výborná, informácie o ponúkaných kurzoch postačujúce. Vždy som sa stretla s ochotou kolektívu.

Marcela Suchá

5*

Cvičím podľa videí powerjogy aj pilatesu. Hodiny sú veľmi príjemné, profesionálne vedené s dôrazom na dobré vysvetlenie správnej techniky cvičenia. Hodiny mi prinášajú relax a dobrý pocit že môžem aj z domu urobiť niečo pre seba. Obom lektorkám veľmi ďakujem. Kurzy sú detailné, pre mňa by bolo dobré aj niekoľko kratších hodín.

Michaela Hipšová

5*

Video kurz Poewrjoga hodnotím na výbornú, cvičím dookola tretí mesiac spolu s posilňovaním a pomohlo mi to vo flexibilite, chrbát toľko nebolí, tvaruje sa postava a celkovo posilni svalstvo v ženskom tempe. Tempo aj vysvetlenie pozícii super, chýbali mi nové pozície, trošku sa mi opakujú, možno to chce pokročilejši kurz do budúcna. Najlepšia lektorka, skúsila som viaceré, ale Marcelka je top, výborne vysvetlené pozície.

Martina Labudová

5*

Video kurz Powerjoga 100% splnil očakávania, cvičím každé ráno a som za to vďačná, lebo mi to pomáha po fyzickej aj psychickej stránke, ďakujem veľmi pekne za takú možnosť. Kurz je pre všetky vekové kategórie a každý si tam nájde čo konkrétne hľadá a potrebuje. Lektorka je profesionálna a má veľmi príjemný hlas.

Vladislava Fabianová

5*

Video kurz Powerjoga perfektne splnil moje očakávania.Vyhovuje mi možnosť spustiť kurz flexibilne podľa svojich časových a fyzických možností, a nemusieť sa prispôsobovať času pridelenému. Tempo hodín mi vyhovuje, lekcie 50-55 min sú ideálne. Prijala by som rozšírenie kurzu o hodinu iba šavasány:). Marcelka je veľmi príjemná lektorka s upokojujúcim hlasovým prejavom.

Katarína Piliarová

5*

Som veľmi spokojná s prístupom, cvikmi a pozitívnou náladou na kurze. Nechýbalo mi nič, vzhľadom na to, že lektorka sa snaží obmieňať na hodinách cviky a odporúčam, pretože sa na hodinách vždy dobre cítim a vedené sú profesionálne.

Marianna Šeligová

5*

Kurz sa mi veľmi sa mi páčil. Dobre sme si zacvičili, výborné na chrbticu. Lektorka vedie hodinu vysoko odborne, páči sa mi uvoľnená atmosféra. Určite by som kurz odporučila - funguje, je veľmi prijemný, fyzicky pomáha.

Katarína Borloková

5*

Výborné. Chodila som na kurz aj prezenčne, takže bol overený. Len nie vždy som sa stihla zapísať kvôli nedostatku miesta, tak som rada, ze môžem cvičiť online. Výborná lektorka, lekcie sú zostavené perfektne - rovnomerne na cele telo. Po hodine sa vždy cítim skvele a spontánne sa usmievam.

Lenka Janíková

5*

Všetko super, na každú hodinu sa teším a užijem si ju - pravidelne doplnenie energie pre telo aj dušu. Lektorka je milá, ochotná, lekcie vedie s ľahkosťou a láskavosťou sebe vlastnou. Komunikácia výborná, ako každý kurz spokojnosť a chuť pokračovať ďalej. Určite kurz odporučím na základe skúsenosti a dlhodobej spokojnosti.

Hana

5*

Lektorka je absolútne super, cvičím online vďaka nej, jej zábavnému a pozitívnemu vyžarovaniu sa nedá odolať. "Živé hodiny" boli dynamickejšie, ale to je pochopiteľné, online nie je jednoduché vnímať ako sú ženy na tom, či pridať alebo spomaliť. Kurz splnil moje očakávania, mám lepšiu formu aj vždy po hodine lepšiu náladu. Super cvičenie, výborná atmosféra, a už sa teším aj na "živé hodiny" v príjemnom prostredí HAPPY.

Katarína Kubinská

5*

Všetko bolo výborné. Kondičku som si za tento rok veľmi vylepšila a moje telo sa teší. Lektorky sú super ženy a robia to najlepšie ako vedia, milujem ich. Sú skrátka profesionálky. Kurz splnil všetky moje očakávania, dokonca aj viac. Tak profesionálny prístup som dávno nezažila. Určite by som kurz odporučila aj svojim známym, každý si tu vie nájsť svoj priestor a niekedy stačí len ležať a počúvať to nadšenie.

Marta Dybová

5*

Baby ste super. Určite odporúčam kurzy v HAPPY, ale druh pohybu si každý musí vybrať sám, je to individuálne, mne vyhovuje joga s Marcelkou. Super komunikácia, hlavne ochota a promptná reakcia

Jana Čikelová

5*

Super lektorky, ktoré milujú čo robia, vedia čo robia a dokážu to odovzdať. Elenka a Marcelka sú skvelé lektorky. Detailne vysvetľujú všetky cviky a pozície, ako sa do nich dostať, ktoré svaly zapojiť. Ak sa chce niekto naozaj naučiť poriadne cvičiť, určite ich obe odporúčam. A s Elenkou je aj pilates "sranda", aj keď mi občas veľmi do smiechu nie je. Ťažko premýšľam, čo mi chýbalo, pretože cvičenie s vami je highlight môjho dňa. Ale veľmi by ste ma protešili hodinou jógy pre pokročilých, rada by som skúšala aj náročnejšie pozície a možno aj rýchlejšie tempo, aby som sa viac zapotila a mohla sa posúvať ďalej. A online hodiny by mohli byt v rozvrhu aj po skončení tohto lockdownoveho obdobia, je to časovo najefektívnejšia forma a tak aj častejšie cvičím. Samozrejme aj v kombinácii s prezenčnými hodinami, lebo zase naživo je to niečo iné.

Zuzana Filipová

5*

Joga s Marcelkou = 100% zazitok, dakujem

Eva Pešková

5*

Marcelka je vynikajúca lektorka. Všetko krásne popíše, vysvetlí dopodrobna a upozorní na čo všetko si dať pozor, prípadne sa sústrediť. Mne osobne to veľmi pomohlo a otvorilo oči :) A ešte k tomu ma veľmi príjemný hlas, ktorý dopĺňa hodinu powerjogy.

Bc. Jarmila Koreňová

5*

Ďakujem Elenke za video kurz Pilatesu, cvičenie bolo super a aj vtáčí spev spríjemnil cvičenie. Všetkým vám chcem poďakovať, že na nás myslíte a takýmto spôsobom nám spríjemňujete pobyt doma. Verím, že sa čoskoro uvidíme v Happy.

Hana Belešová

5*

Hodiny pilatesu su pre mńa perfektný životabudič. Elenka je úžasná, vždy plná pozitívnej energie,vtipná i správne náročná a dôsledná...no skrátka 5hviezdičková + Marcelka ďakujem Vám za HAPPY

Ing Michaela Potoczká

5*

Prijemne a zdravo straveny cas s dietatom. Zabavna a mila lektorka Zuzka :) Hodina putava pre dieta aj maminu :) Super pomocky a hudba pocas cvicenia.

Natália Holková

5*

Veľmi dobrý kurz s Marcelkou. Všetko pekne pomaly poukazovala a prechádzala, s veľmi príjemnou atmosférou.

Lucia Braunova

5*

Jednoznacne najlepsi pilates

Karin Kovárová

5*

Úžasné hodiny jogy. Joga je top a hlavne pri takej skvelej a vždy usmiatej cvičiteľke ako je Marcelka. Ďakujem krásne :-).

Ing Martina Mikulaskova

5*

Dobrý deň, výborne cvičenie s deťmi,Zuzka je úžasná,vsimava,hneď upozorní,čo nie je ok a ukáže aj správne cvičenie.Prijemna atmosféra.

Mgr. Alena Ješková

5*

Mne vždy doteraz kurza Pilatesa vyhovoval. Mám rada vtipnú cvičiteľku Elenu. :) Aj vyššiu záťaž by som privítala, ale som i tak veľmi spokojná. Alena

Jana Machatová

5*

Kurz anglickej konverzácie s Jankou je pre mňa skvelé ukončenie dňa.Sú to stretnutia v skvelej atmosfére,nové témy nám prinášajú obohatenie slovnej zásoby,hravou formou sa nám rozväzujú jazyky a ešte si pritom stihneme aj zopakovať gramatiku.Už sa teším na ďaľšie hodiny! Ďakujem Janke za vedenie kurzu, anglickú konverzáciu v Happy vrele odporúčam!

Marianna Šeligova

5*

Kurz anglickej konverzacie naozaj rozviaze jazyk kazdemu :-) Diskutuje sa o temach vaznych aj veselych, o rodine, cestovani. Temy si mozeme vybrat a niekedy nas diskusia unesie aj k necakanym zaverom. Super je aj rychly " refresh " gramatiky a doplnanie slovnej zasoby podla jednotlivych oblasti. Urcite doporucujem - je to prijemne a uzitocne investovany cas, s cajikom alebo kavickou, medzi rovesnickami, vela smiechu a vsetko v anglictine. dakujem lektorke Janke za vedenie aj Marcelke za zorganizovanie.

Martin Janeba

5*

Výborne, odporúčam. Príjemné prostredie, profesionálny lektor.

Katarína Kubinská

5*

Cvičenie s Marcelkou je harmonické, má dušu a dáva veľa energie

Hana Belešová

5*

Ďakujem Monike Širočkovej za jej kvalitný a dôkladný prístup ku každému z nás. Je trpezlivá, naslovo vzatá odbornička. Monika, mám Ťa veľmi rada a vážim si Ťa.

Mgr. Alena Ješková

5*

Ja som prešla už 4 kurzami Pilates u Elenky alebo u Zuzky. Obe lektorky sú skvelé, každá trochu iná, ale to nie je na škodu veci. :) Vždy si dobre zacvičím, má to pre mňa význam - po fyzickej aj psychickej stránke. Ďakujem. Idem ďalej. Alena

Marcela

5*

Kurz Anglická konverzácia vysoko prevýšil moje očakávania. Lektorka Janka vždy pripraví zaujímavé témy, na hodinách opakujeme aj gramatiku a vysvetľujeme si novú slovnú zásobu. Nálada na týchto hodinách je uvoľnená, motivujúca, každý dostane svoj priestor na hovorenie. Na každú lekciu sa teším a určite budem v kurze pokračovať.

Tatiana

5*

Marcelke velmi dakujem za kasny prvy kontakt s jogou vobec - hodiny powerjogy vedie vzdy s laskou, pozornostou, plna pozitivnej energie, ktoru okolo seba neustale siri. Vsetky cviky pekne vysvetli, tesim sa vzdy na prijemnu zaverecnu relaxaciu ale aj na rozcvicku. Radost sa spotit a popretahovat :) Uz som sa prihlasila aj na pokracovanie. Moja chrbtica, zatuhnute svaly a "kosti v bruchu" mi uz teraz dakuju! A ja opat a zakazdym podakujem Marcelke...

Zuzana Králiková

5*

Som velmi rada ze v Stupave vznikol napad Bezeckej skoly , aby to vyhovovalo aj maminam ktorym nema deticky kto postrazit. velmi dobry trening, skvela partia. kazda chceme urobit nieco pre seba niektora po porode zhodit zadok ci opat nabrat kondicku. Ved ide leto, chudneme do plaviek, ziadne sviatky a prezieranie nam uz nehrozi, takze mozeme ist do toho na plno. My si to uzivame a deti tiez. Urcite sa prihlasime aj na dalsi kurz. Odporucame kazdemu

Zuzana V.

5*

Po prvej hodine v bezeckej skole mam aj trosku svalovicu... som rada ze nieco ine budem robit ako som zvyknuta a mozno aj sama sa donutim si davat fazove treningy

Jana Bottova

5*

Pilates som si velmi uzila. Zuzka je skvela instruktorka, ktora vysvetluje tak, ze tomu bez problemov rozumiem.

Ing. Lucia Besedicova

5*

Andrejka ukázala ako dokáže pokoj a pohoda posunúť každého tam, kam potrebuje a dáva nám energiu do celého týždňa ...namaste

Ing. Lucia Besedicova

5*

Joga ma dostala... aj kvôli Sise, s ktorou je každá hodina plná všetkého čo potrebujeme, energia, úsmev!!! (ten je na nezaplatenie), kľud a povzbudenie...veľké ďakujem...

Ing. Lucia Besedicova

5*

Výborné!!! Výborný lektor, výborný kurz, správna dávka optimizmu, energie a sily, ktorú každý potrebujeme .... Vrelo odporúčam

Ivana Izakovicova

5*

Kurz bol nastavevý pre zaciatocnikov tak, ako bol ponuknuty. Na prvej hodine bolo zucastnenych 15 osob, co je na zaciatocnicky kurz privela a lektor nema moznost kontrolovat vsetkych. Bolo by vhodnejsie na zaciatocnicke kurzy prijat menej zaujemcov a zvysit pocet kurzov. Ako napr. v jarnom kurze bude uz aj vo stvrtok, co je super. Som vdacna lektorovi Ivanovi za trpezlivost, vytvorenie prijemnej atmosfery a lahko humorne zdolavanie nasich zaciatocnickych pokusov.

Mgr Miriam Suchanovská

5*

Dobry den, kurzy pre deticky na pohybove aktivity su skvele, roznorode, mozno by na hodinach mohol byt nejaky hudobny podmaz v ramci detskych pesniciek. Nakolko sa nam po druhy krat neusiel kurz pre zdrave nozicky, nemohol by sa otvorit este jeden kurz, nakolko syncek ma vpadnute clenky, skratene svaly, hypermobilitu velmi by nam kurzik pomohol. Dakujem za vyrozumenie. Prajem vela uspechov.

Ing Dominika Hrusovska

4*

S kurzom som veľmi spokojná. Lektorka je veľmi fain. Ako zlepšovaní návrh by som dala aby boli podložky na cvičenie na kurze.

Mgr. Katarina Palenikova

5*

Výborne pre deti, deti sú nadšene a spokojne :). Ďakujeme.

lucia braunova

5*

Uplne super!

Zuzana Horňáčková

5*

Vždy som chcela vyskúšať powerjogu a nemožem nič iné iba Marcelke povedať veľké Ďakujem.Bol to môj prvý kontakt s jogou a určite nie posledný. Skvelý prístup a idem sa zapísať na ďalší z kurzov ktoré ponúka HAPPY.

Zuzka

5*

Priateľské, nekonfliktné "Happy" prostredie, skvelý prístup, všímavá inštruktorka (Elenka) - pre mňa v dnešnej dobe veľmi vzácne veci :-) Ďakujem za pilates, idem koštnúť jogu!

Daniela Stiel Podmajerská

5*

Perfektna prednaska, Veronika je konecne odbornik, ktory rozumie problematike a zrozumitelne vysvetli zlozite veci i laikovi

Alica Hablovicova

5*

Dakujem za vybornu a zaujimavu prednasku, tesim sa na pokracovanie!

Katka Piliarová

5*

Perfektné, už sa teším na ďalší, ak bude. Určite odporúčam a netreba sa báť, že by to niekto nezvládol...

Karin Kovárová

5*

Hodiny sú úžasné a som veľmi spokojná. Joga mi pomáha a vždy sa na ňu veľmi teším. Ďakujem Andrejke je super :-).

Ing Tatiana Banášová

5*

Velmí mi toto cvičenie pomáha na rovné držanie tela, inšpirovala som sa a cvičím už aj doma uvedomelejšie, pomalšie.

Anna Kavická

5*

Na Výtvarné aktivity s Veronikou chodíme už tretí rok. Je to najobľúbenejší krúžok mojej dcéry. Páči sa nám odborný ale zároveň hravý spôsob výučby. Výtvarné aktivity sú veľmi kreatívne, z ktorých máme doma už veľa krásnych diel.

Marcela Krizova

5*

Stretla som rôzne inštruktorky pilatesu ale Elenka je pre mňa TOP!!! občas nosí tričko s nápisom ,,vdychujem pokoj - vydychujem lásku,, myslím, že tie slová nemá iba na tričku ale nimi aj žije. ĎAKUJEM!!! hlásim sa všetky tvoje kurzy Elenka :-) teším sa

Hana Belešová

5*

Joga pre zdravy chrbat s Monikou mi velmi vyhovuje, Monika je vynikajuca lektorka s profesionalnym a citlivym pristupom ku kazdej z nas. Dakujem a tesim sa na pokracovanie .

Denisa Kubištová

5*

Joga s Marcelkou je "TOP". Teším sa na ďalšie kurzy :)

Zuzana Jánošová

5*

Cítim sa tam veľmi dobre, vždy prídem domov oddýchnutá a dobre naladená :-) Odporúčam Gravid jogu :-)

Denisa Kubištová

5*

Andrejka je super cvičiteľka, snažila sa nás zasvätiť čo najlepšie do cvičenia jogy :)

Julia Pristachova

5*

Cvičenie s Katkou je vynikajúce a vždy sa naň po týždni veľmi teším. Je výborné, že Gravidjoga sa bude teraz cvičievať dvakrát do týždňa, určite to využijem :)

Marcela Krizova

5*

Elenka je pre mňa naozaj TOP čo sa týka Pilatesu , všetko super :-) , teším sa na nové kurzy...a Marcelka je úžasné, srdečné stvorenie plné lásky a optimizmu - napriek tomu, že sa naše stretnutia rátajú na minúty vždy som vďačná, že som ju videla :-D

Stanislava Beňová

5*

Powerjoga s Marcelkou je proste top! Priestory a atmosféra v Happy sú veľmi príjemné, vždy sa tam teším.

Marcela Suchá

5*

Vo vašom centre naštevujeme viaceré kurzy. Chcela by som sa poďakovať vašim lektorkám za milý, profesionálny a individuálny prístup k detičkám. Som rada že je u vás vytvorený priestor aby sa detičky pohrali a tak si maminy mohli trošku poklebetiť pri káve či čajíku. Ďakujem že svojím prístupom robíte naše dni príjemnejšie a viac HAPPY!

Andrea Deyer

5*

Vynikajuci kurz, este lepsia instruktorka (Marcelka). Vsetko dokladne vysvetlene, precvicene. Skoda, ze som nemohla dokoncit :-( Hned, ako sa mi zas bude dat, hlasim sa! :-) Nebude sa nahodou otvarat kurz Gravid jogy, alebo nejake ine cvicenie pre tehotne? Dakujem

Mária Matiko Štarková

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná, vrelo odporúčam všetkým :-)

Ivana B.

5*

Bola som velmi spokojna na Powerjoge, cvicitelka je priam uzasna, skutocne. Urcite sa este prihlasim, len hladam, ktory termin mi bude vyhovovat. Dakujem.

Ivana Mikulášková

5*

Boli sme maximalne spokojne. Pacilo sa nam mala skupinka, pekne priestory a mila lektorka. Urcite sa este prihlasime

Gabriela Moricova

5*

Dakujem, kurz je super, dnes idem zaplatit za dalsich 7 hodin. Som spokojna s lektorkou, casom aj priestorom.

Erika Schererova

5*

Mile, profesionalne a prijemne vystupovanie Zuzky na vytvarnickom kurze, mozem len odporucit a urcite sa prihlasime na niektory z kurzov

Monika Hrešková

5*

S výukou sme boli spokojní a chceli by sme nadalej navštevovať kurz. Prajem všetko dobré do Nového roku.

Iveta Živicová

5*

Ashtanga yoga s Monikou je fantastická. Zaľúbila som sa do tejto yogy a budem sa jej naplno venovať. Prístup Moniky je úžasný.

Marcela P.

5*

dakujem za uzasnu sancu navstevovat vas kurz ashtanga jogy, bola som na viacerych, ale Monika nastavila latku velmi vysoko! Takze chvalim. Mam len jeden podnet, ci by sa ku dveram nemohla dat nejaka uzamykatelna skrinka, kde by sme si odkladali topanky pocas kurzu, nakolko sa tam mota dost ludi a nerady by sme prisli o topanky. Vzdy ako zacne hodina, cvicitelka ju zamkne a hotovo. Dakujem a prajem vela uspechov v praci aj nadalej!

Martina

5*

Dobrý deň, s kurzom Ashtanga joga som bola veľmi spokoná, rovnako ako s lektorou. Tempo aj druh kurzu mi sadlo. Zároveň, je to pre mňa dostupná a rýchla možnosť cvičenia, keďže som z Borinky. Mrzí ma len, že som sa už nezmestila do pokračovania kurzu, pretože je už kapacitne naplnený. Snáď o tri mesiace.

S. Stachová

5*

zatiaľ môžem cvičenie pod vedením šikovnej a milej lektorky Moniky hodnotiť kladne. Pre mňa sú priestory vyhovujúce nakoľko ja osobne cvičím radšej v menšom kolektíve.

Kovalovská

5*

Ja osobne som s kurzom bola veľmi spokojná, aj napriek tomu, že niektoré cviky pre moju chrbticu a bedrové kĺby nemôžem cvičiť na 100%. Čo sa týka priestorov tie sú vyhovujúce, lektorka je super a čas kurzu by mi vyhovoval skôr, ale moja chyba mala som sa prihlásiť v predstihu, možno nabudúce. Teším sa, pozdravujem a prajem pekný deň

Ivana Dadová

5*

Chodím na Ashtanga jogu. Som veľmi spokojná s lektorkou aj s priestormi. Vnímam pozitívne, že miestnosť je menšia a tým je menej cvičiacich. A lektorka k nám môže pristupovať individuálne, čo aj robí.

Jana Kemláge

5*

Nedávno som sa nahlásila na druhé kolo kurzu Ashtanga jogy. Veľmi rada tam chodím, lektorka je skvelá, páči sa mi, že nám občas povie niečo zaujímavé k joge. S priestormi som absolútne spokojná.

Martina

5*

Cvicenie pilates ma velmi oslovil uz mam zaplateny dalsi kurz, je to pre mna skvely relax po celom dni. Monika je skvela. Dcerka chodi na vytvarnu a vzdy sa velmi tesi na pani lektorku a co budu kreslit. Celkovo jej vyucba velmi prospieva. Dakujeme.

Barbora Andraskova

5*

S Monikou som nadmieru spokojna... skoda ze sa hodiny pilatesu s Monikou zredukovali a nedostala som sa uz na dalsi kurz :-(

Belanova Jana

5*

Dobry den, rada by som sa vyjadrila ku kurzom pilatesu. Kurzy navstevujem uz skoro rok, co svedci o tom, ze sa stale rada vraciam. Kurzy, aj cvicitelku Lubku som si velmi oblubila, je velmi mila a prijemna a sedi mi aj jej tempo a styl cvicenia. Cela hodina pilatesu je vzdy vo velmi prijemnej atmosfere. Co sa tyka priestorov, chodila som zo zaciatku na Okruznu ul., kde bolo fajn, ale je pravda, ze novy priestor v MKIC sa mi paci viac. Pekny den zelam,

Daniela B.

5*

Boli sme maximálne spokojní s kurzom Rozprávkovo aj s cvičením Pilates. Prajeme všetko dobré v novom roku.

Eva

5*

Veľmi sa mi páčil kurz Pilates. Veľké plus pre mňa bol malý počet účastníčok, lebo lektorka sa mohla venovať individuálne, opravovať pri chybných cvičeniach. Už sa teším na ďalší kurz :-)

Jana K.

5*

Hodnotim pozitivne, kurz som si predlzila. Priestory su sice male, ale utulne.. lektorka je velmi sympaticka. dakujem

Maja

5*

Pilates pre mamicky vrelo odporucam. Cvicenie mi velmi pomohlo pri problemoch s chrbticou v tehotenstve ;-)

Lenka S.

5*

co se tyce zhodnoceni kurzu Anglictina pro deti, tak za nas hodnotime jen kladne. Mateje kurz moc bavil a rad na nej chodil, neco se naucil, pristup lektorky byl skvely, stejne tak veskera komunikace s Happy. Prubeh hodiny jako takove hodnotit nemuzu, prostory si myslim, ze dostacovaly. Jen nam bohuzel nemoc nedovolila kurz dochodit do konce a dalsi uz absolvovat z casovych duvodu nemuzeme...

Jana L.

5*

Cvičenia v Happy sa mi páčili. Zuzka mala príjemné vystupovanie od prvého momentu, pôsobila veľmi pohodovo, hravo a zábavne, čo prenášala aj do cvičení. Oceňujem tiež jej vnímavý a citlivý prístup ku každému dieťatku:) (pozdravujem Zuzku). Maximálne som bola spokojná s časom (začiatok 10:10), keďže som sa rozhodla, že na cvičenia budeme chodiť busom (respektíve keby bol iný čas, na cvičenia by som nemohla chodiť), takže možno je to fajn aj z hľadiska vášho managementu kurzov, aby mohli chodiť maminy aj z busov:). V priestoroch bolo príjemne teplo, čo v tomto ročnom období nevadilo, neviem, čo to však spraví v lete a vetranie cez otvorené dvere nie je podľa mňa vhodné - deti sa ľahko nechajú vyrušiť (ideálne by bolo otváracie okno, no nevšimla som si, či sa to tam dá). priestory sú vkusne a milo zariadené, lektorka používala veľa pomôcok:) Na kurzy sme sa obe tešili, teda ja aj Šarlotka:) Prajem ešte krásne sviatky, zdravie celej rodiny a spokojných klientov.

Marieta

5*

Ahojte happyacky! S Jankom Vam prajeme len to NAJ NAJ NAJ v Novom roku, aby ste boli aj nadalej take skvele ako doteraz. Velmi sa nam u vas paci, ked mojmu drobcovi poviem ze sa ideme hrat s detickami, sam nastupuje do auta a to hovori za vsetko ;) Aj ked sa nam rano niekedy moc nechce a prideme do Stupavy, smer je vzdy jasny... DAKUJEME ze ste a sme HAPPY, ze sme Vas nasli :D

Natália Horváthová a dcéra Anička

5*

Chodili sme na Cvicenie pre deticky s mamickami, videla som velky rozdiel medzi prvou a poslednou hodinou. Dcera sa naucila kolektivnemu vedeniu, rozvoj jemnej motoriky bol ocividny, na kazdu hodinu sa tesila. Deticky tam posobili uz ako zohrana partia, no nadherny pohlad. Velke podakovanie patri lektorke Zuzke, bolo uzasne sledovat ako to vie s detmi. Velmi velky prinos som pocitila aj na sebe, kedy som vlastne pozorovanim videla na ostatnych mamickach "zrkadlo", a tak som si vlastne uvedomila chyby, ktore som pri dcere robila. Najviac ma tesilo, ked som minimalne vstupovala do celej hodiny, len som pozorovala ako to ide dcere samej, ze to ide spontanne prirodzene, ziadne silenie. Prihlasili sme sa na ten isty kurz aj od januara:) Chodili sme aj na kurz Rozpravkovo, na tento kurz bola dcera vekovo priskoro, preto ocenujem individualny pristup a prisposobenie rozpravok aj jej veku. Tesila sa na lektorku Marcelku, na kolektiv, na lepenie a vyrabanie obrazkov a vzdy prijemne stravenu hodinu. Priestory nam vyhovovali, len pri Hernicke bolo citit, ze je to niekedy preplnene, tak by som do buducnosti mozno navrhla nieco takeho pre vacsie deticky vo vacsich priestoroch. Pre deticky ako to bolo urcene do 1 a pol roku to je super, pre vacsie uz pomenej. Ale to sme boli radi, ze tam vobec mozme chodit:) Celkovo som velmi velmi spokojna, mame z kurzov zazitky a aj fotecky.

Petra S.

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná a plánujem sa pridať aj v bud. roku. Všetkým želám krásne sviatky.

Ludka a Felix

5*

Anglictina pre deti 2-4-uzasna lektorka,kreativne hodiny,zaujimave napady...Bolo mi velmi luto,ze kurz predcasne skoncil-naozaj sme si ho uzili:-)

Kristína K

5*

Kurz sa nam velmi pacil, Risko strasne rad chodil a naucil sa nove slovicka. Pani lektorka bola mila, vedela ako deti zaujat a proste vsetko super. Teraz si dame zase pauzu a ked bude potom nejaky kurz opat zaciatkom roka/na jar, urcite by sme sa prihlasili. :) Dakujem pekne a pekny den!"

Peťa Strižková, Borinka

5*

Ďakujem Happy za príjemný piatkový podvečer. Bola som na neformálnej a pritom profesionálnej prednáške sociálnej pedagogičky Janky Lendickej. Téma bola "ako čo najšetrnejšie (k sebe aj k deťom) reagovať na vzdorovitosť detí." Môžem odporúčať všetkým rodičom, ktorí majú pocit že im ich miliovaní potomkovia občas-často-takmer vždy prerastajú cez hlavu. :-) Na prednáške sme si v u voľnenej atmosfétre vymieňali skúsenosti a spolu s Jankou hľadali možné riešenia ako citlivo ale pritom účinne reagovať na obdobie vzdoru u detí.

Barbora Andraskova

5*

S kurzom i lektorkou gravidjogy som bola velmi spokojna. Dakujem.

Zuzana :)

5*

S kurzom som bola velmi spokojna, bolo to velmi prijemne, lektorka sa nam venovala, bola mila a naucila ma vela o spravnom dychani, o polohach ktore su pre tehotnu prijemne a ukludnujuce. Urcite nelutujem ze som na gravidjoge bola a ak do porodu este stihnem, zucasnim sa rada znovu :). Citim sa velmi dobre, ovela sviezejsia a ohybnejsia. Prajem krasne vianoce a stastny novy rok. Urcite vas klub este navstivim a budem doporucovat dalej.

Eva R.

4*

s anglictinou sme boli spokojni, dcerka tam chodila velmi rada. Co sa tyka prace lektorky - kedze som na kurze nebola pritomna, neviem to zhodnotit. Ale vzhladom na reakcie nasej dcerky predpokladam, ze svoju pracu vykonava dobre. Stretavala som ju len na zaciatku a na konci hodiny a posobi velmi milym dojmom. Co sa tyka priestorov - boli ok, akurat mi chybal bezbarierovy pristup pre kocik, nakolko mame babatko a musela som ho nechavat na chvilu bez dozoru dole na prizemi. V buducnosti s velkou pravdepodobnostou dcerku prihlasime na AJ opat, teraz chvilu nebude pokracovat, nakolko do konca roka budeme dost casto mimo Stupavy a bolo by to pre nas nerentabilne. Prajem pekny den.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.