Jemný mix pre začiatočníkov

Prihlásiť sa

V kurze nájdete mix 2 jogových a 2 pilatesových lekcií, ktoré sú vhodné pre úplných začiatočníkov alebo pre tých, ktorí preferujú pomalšie, jemné tempo cvičenia, s dôkladným vysvetlením pozícií. Kurz je vhodný pre ženy aj mužov v každom veku a telesnej stavby. Pravidelným cvičením týchto lekcií podporíte svoju kondíciu, imunitu a upokojíte svoju myseľ. Bonusovou hodinou tohto kurzu je Lekcia Pilatesu pre zdravý chrbát.
jemna_joga_happy_stupava.jpg

Čo je obsahom kurzu:

1. Úvodná jogová lekcia pre správne prevedenie pozícií tak, aby Vám cvičenie prinášalo radosť a úžitok. Pokojné tempo, lekcia vhodná pre začiatočníkov. 

2. Pomalá jogová lekcia pre vychutnanie si každého pohybu a podporu hlbokých svalov. Pokojné tempo s výživnými pozíciami, lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

3. Úvodná lekcia do Pilatesu zameraná na správne nastavenie tela a dôkladné vysvetlenie každého pohybu. Veľmi pomalé tempo, lekcia vhodná pre úplných začiatočníkov. 

4. Kompletná lekcia Pilatesu v pomalom tempe, s nízkym počtom opakovaní. Lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pre mierne pokročilých.

+ Bonus: Lekcia Pilates na zdravý chrbát v pomalom tempe, zameraná na hlboké svalstvo a podporu chrbtice. Lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
 

Čo získate:

Cena kurzu: 20 Eur

O lekciách:

O lektorkách:

Obe lektorky sú skúsené a venujú sa učeniu pohybových princípov dlhodobo. Pravidelne sa odborne vzdelávajú a o svoje skúsenosti sa rady podelia.  

Upozornenie: Konzultujte cvičenie so svojim lekárom. Video lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Video kurzy môžu byť krásnym darčekom pre maminu, sestru alebo kamarátku, pre vystavenie darčekového poukazu nás kontaktujte mailom: info@happyplus.sk
 

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.