Čo je coworking

Vybrať termín

Coworking je pracovanie na vlastnom projekte v priestore zdieľanej kancelárie. Priamo v budove, kde sa nachádza HAPPY, na samostatnom poschodí, nájdeš skvelé zariadené kancelárie. Čaká Ťa pracovné prostredie neverejnej, zdieľanej kancelárie, rýchla wifi, vybavená členská kuchynka, oddychová zóna, parkovisko pár metrov od vstupných dverí a najmä spoločnosť šikovných ľudí. Stačí si priniesť vlastný notebook a pracovať.
-názov kurzu-

Čaká Ťa vybavená kancelária, wifi, kuchynka, aj priestor na stretnutia a krátky oddych. Svoj pracovný stôl môžeš mať na mesiac alebo aj na rok, môžeš zostať flexibilný alebo sa u nás usadiť. Môžeš začať budovať svoje podnikanie úplne od začiatku, lebo nemusíš si zariaďovať vlastnú kanceláriu, alebo sa môžeš znovu nakopnúť, ak pracuješ z domu a chýba Ti spoločnosť kolegov. Môžeš u nás stretnúť niekoho, kto Ti v tvojom podnikaní poradí a pomôže, a niekoho môžeš inšpirovať zase Ty.

Ako sa stať coworkerom:

Ak si copywriter, grafik, prekladateľ, účtovník, študent, živnostník, odborník, umelec, ak sa Tvoja činnosť sa dá realizovať v spoločnej kancelárii, COWORK je tu pre Teba. Zisti, že v inšpiratívnom priestore, s motivovanými ľudmi, nápady a riešenia prichádzajú rýchlejšie. Prines si iba svoj notebook a chuť stať sa súčasťou tvorivej komunity. Viac informácií nájdeš na stránke: www.cowork-stupava.sk

Aktuálne termíny

Čo je coworking

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.