Pilates s pomôckami prezenčne
5* 8 hodnotení

Vybrať termín

Lekcie pilatesu podporené prácou s pomôckami, vďaka ktorým je cvičenie intenzívnejšie a precíznejšie.
HAPPY_Maca01.jpg

Príďte si zacvičiť tradičné zostavy Pilates obohatené prácou s pomôckami ako sú expandery, overbally, malé loptičky alebo pilates kruhy. Lekcie sú vhodné pre pokročilejšie cvičenky a cvičencov. Lektorka podrobne vysvetlí každý cvik, ktorý počas hodiny odcvičíte. 

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, ani v tehotenstve. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?
Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastnú podložku a vlastnú fľašu s vodou, a prineste si aj uterák bežnej veľkosti, ktorý na hodine využijete ako cvičebné pomôcku. 

Na svoju lekciu prichádzajte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Je pilates vhodný aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa a tempo náročné, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Pilates pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné princípy a pozície naučiť v pohodlí svojho domova. 

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

Vymeškané lekcie je možné nahrádzať do konca trvania kurzu prihlásením sa cez zázaknícku zónu a rezervovaním si miesta na náhradu v ktoromkoľvek inom kurze, v ktorom je dostatočná kapacita.

Upozornenie:

V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie sa kurz zmení na ONLINE kurz podľa termínov a časov v rozvrhu.

Info o vynechaných lekciách:

Ak je v termíne kurzu plánovaná vynechaná lekcia (z dôvodu prázdnin, štátnych sviatkov a pod.), táto lekcia nie je zarátaná do ceny kurzu a nenahrádza sa.

Čo na kurz hovoria absolventi?

eva mrázová

5*

Výborne vedené hodiny, zamerané na techniku, precíznosť. Pomôcky sú úžasným doplnkom. Macka je super.

Celkovo 1 recenzií

Aktuálne termíny

Pilates s pomôckami

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.