Kondičný mix jogy a pilatesu

Prihlásiť sa

V kurze nájdete 2 lekcie powerjogy a 2 lekcie pilatesu, pri ktorých sa zaručene spotíte a opakovaním získate nielen silu, ale aj pružné a flexibilné svaly. Napriek tomu, lekcie nevedú ku výkonu, ale najmä k radosti z pohybu a správnemu prevedeniu pozícií tak, aby Vám cvičenie prinieslo úžitok. Ako bonus ku kurzu získate lekciu Pilatesu pre zdravý chrbát.
joga_happy_stupava_kondicia.jpg

Čo je súčasťou kurzu:

1. Dynamická lekcia Powerjogy, ktorá Vás navedie k rýchlejšiemu tempu pohybu a náročnejším pozíciám. Lekcia vhodná pre mierne pokročilých.

2. Kompletná lekcia Powerjogy s balančnými pozíciami, ktoré sú dôkladne vysvetlené a pravidelným opakovaním sa naučíte ich správne prevedenie. Lekcia vhodná pre mierne pokročilých.

3. Kompletná lekcia Pilatesu zameraná na posilnenie celého tela a jej pravidelným cvičením si vyformujete postavu a zvýšite kondíciu. Lekcia vhodná pre mierne pokročilých. 

4. Kondičná hodina Pilatesu vedená vo vyššom tempe, s vyšším počtom opakovaní a jej pravidelným cvičením zlepšíte svoju kondíciu aj flexibiltu svalov. Lekcia vhodná pre mierne pokročilých a pokročilých.

+ Bonus: Lekcia Pilates na zdravý chrbát v pomalom tempe, zameraná na hlboké svalstvo a podporu chrbtice. Lekcia vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

 

Čo získate:

Cena kurzu: 20 Eur

O lekciách:

O lektorkách:

Obe lektorky sú skúsené a venujú sa učeniu pohybových princípov dlhodobo. Pravidelne sa odborne vzdelávajú a o svoje skúsenosti sa rady podelia.  

Upozornenie: Konzultujte cvičenie so svojim lekárom. Video lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Video kurzy môžu byť krásnym darčekom pre maminu, sestru alebo kamarátku, pre vystavenie darčekového poukazu nás kontaktujte mailom: info@happyplus.sk

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.