Zákaznícka zóna

Rozvrh

Organizácia kurzov a opatrenia proti šíreniu Covid-19

Počas septembra organizujeme prezenčné kurzy v mini skupinách do 10 ľudí v prevádzke - v režime základ

Od októbra budú všetky prezenčné kurzy organizované v režime KZ (kompletne zaočkovaní) alebo OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní Covidu) - podľa rozvrhu. Pre všetkých zostávajú otvorené online kurzy, ktoré neprebiehajú prezenčne.

Pri zmene Covid automatu na 2.stupeň ohrozenia (bordovú farbu), budú prezenčné kurzy organizované výlučne pre kompletne zaočkované osoby. Zrušené lekcie, ktorých sa to bude týkať, budú nahradené online lekciami alebo vrátením zvyšného poplatku - podľa dohody. Klienti budú o zmene informovaní podľa aktuálnej situácie.

Pravidlá pre jednotlivé režimy: 

KZ (kompletne zaočkovaní): 14 dní po podaní druhej dávky dvojdávkovej vakcíny, 21 dní po zaočkovaní jednodávkovou vakcínou, 14 dní po prvej dávke ktorejkoľvek vakcíny, ak bola osoba zaočkovaná do 180 dní od prekonania COVID-19.

OTP / Prístup pre očkovaných, testovaných, a po prekonaní COVID-19, pričom negatívny výsledok má byť z PCR alebo LAMP testu nie starší ako 72 hodín od odberu, antigénového testu nie starší ako 48 hodín od odberu.

Platné opatrenia:

Dezinfekcia pri vstupe, prekrytie horných dýchacích ciest - s výnimkou vykonávania športovej činnosti, vlastná podložka, uterák, deka.
 

Ďakujeme Vám za to, že ste zodpovední a na svoju lekciu prichádzate iba v prípade, že ste zdraví, že nemáte byť v karanténe a ani nepociťujete žiadne príznaky choroby. 

Naše lektorky sa na Vás tešia na týchto kurzoch

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
08:30 - 09:30
i Powerjoga prezenčne
08:30 - 09:30
i Pilates prezenčne
18:00 - 19:00
i Jemná joga prezenčne
18:00 - 19:00
i Powerjoga prezenčne
19:15 - 20:15
i Powerjoga prezenčne
19:15 - 20:15
i Powerjoga online

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.