Baby Balance Stupava

Vybrať termín

Baby Balance Stupava pôsobí v priestoroch HAPPY ako samostatná organizácia, preto bližšie informácie o kurzoch, rezervácie, platby a celú komunikáciu ohľadne týchto kurzov smerujte priamo: www.babybalancestupava.sk

Kto je Baby Balance

Baby Balance Stupava

Spoločnosť Baby Balance, ktorá má pobočky po celom Slovenku, je zameraná na skupinové cvičenie detičiek s rodičmi vo veku od 3 mesiacov do 3,5 roka. Na hodinách s najmenšími bábätkami, učíme rodiča ako s bábätkom správne manipulovať a nastavujeme prípadne kompenzačné cvičenia. Pri starších detičkách hodiny prebiehajú tak, aby boli detičky postupne pripravené na nástup do škôlky,  to všetko v prítomnosti a spolupráci rodiča, pretože práve rodič je vzorom pre dieťatko. Na hodinách sa učíme pomocou hier a aktivít samostatnosti, prezentácii ale aj tomu, že sa môžu v skupine cítiť bezpečne a sebaisto. Každý mesiac je zameraný na konkrétnu tému, ktorej sú prispôsobené aktivity a rodič sa dozvie veľa zaujímavých informácií ako aktívne tráviť čas so svojím dieťatkom.

Informácie, rezervácie a kontakt: https://www.babybalancestupava.sk/

 

Kurzy Baby Balance nie sú aktivitou centra HAPPY, preto nie je ani v našom rezervačnom systéme, nedajú sa naň uplatniť kredity, ktoré ste získali z našich kurzov, ani náhradné hodiny z tohto kurzu sa nedajú čerpať v rámci iných kurzov HAPPY. 

Aktuálne termíny

Baby Balance

Prebiehajúce termíny

Overte si dostupnosť voľných miest v kurzoch: www.babybalancestupava.sk
26. 03. 2024 - 27. 06. 2024 (kalendár)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (0,00 €)

0 voľných miest, zostáva 10 lekcií

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.