Video kurz - Powerjoga pre začiatočníkov
100/100 2 hodnotenia

Prihlásiť sa

Cesta ku zdravému telu je pre každého iná, no pohyb je určite jej súčasťou. Kurz Powerjoga pre začiatočníkov je zostava 10 celých lekcií, ktoré sú pripravené tak, aby sa dali bezpečne cvičiť aj v domácich podmienkach. Kurz nevedie k zničujúcim výkonom, ale práve naopak, ukazuje ako hľadať možnosti tela a zároveň rešpektovať aj jeho obmedzenia. Po kurze budete poznať základné jogové pozície, ich variácie, základné zostavy a naučíte sa ako vnímať vlastné telo s láskou a prijatím, také aké je.
Powerjoga_mala.jpg

Kurz obsahuje 10 na seba nadväzujúcich lekcií, vhodných aj pre úplných začiatočníkov. Zároveň si v lekciách nájdu kvalitné informácie aj veční začiatočníci, ktorí si svoje vedomosti zopakujú alebo doplnia. 

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, jogovú podložku, deku a tiché miesto vo svojej domácnosti. 

 

 

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu sa venuje vedeniu jogových kurzov od roku 2014. Absolvovala viacero vzdelávacích kurzov a školení na Slovensku aj v zahraničí. Jej cieľom je posúvať na hodinách najmä to ako vnímať svoje telo, zameriava sa na bezpečné prevedenie pozícií, s presvedčením, že menej je niekedy viac. Postupne krok, za krokom, vysvetľuje ako treba jednotlivé pozície previesť šetrne a efektívne, a zároveň necháva priestor na to, aby si každý uvedomil ako sa práve cíti, a aby si vybral vlastnú verziu prevedenia pre svoje telo. V jej lekciách nenájdete krkolomné názvy, ani akrobatické pozície, na hodinách sa venuje čisto jogovému pohybu tak, aby prinášal úžitok a harmóniu. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Powerjogy so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Powerjoga, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

 

 

 

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Martina Labudová

5*

Video kurz Powerjoga 100% splnil očakávania, cvičím každé ráno a som za to vďačná, lebo mi to pomáha po fyzickej aj psychickej stránke, ďakujem veľmi pekne za takú možnosť. Kurz je pre všetky vekové kategórie a každý si tam nájde čo konkrétne hľadá a potrebuje. Lektorka je profesionálna a má veľmi príjemný hlas.

Jarmila Koreňová

5*

Video kurz je vedený s postupnosťou, zrozumiteľne, všetko čo som sa naučila v Happy, dokážem aplikovať pri domácom cvičení. Ukážka lektorky je postačujúca aj pre úplných začiatočníkov. Som veľmi spokojná a vďačná za tieto vaše kurzy. Cvičím pravidelne. Elenka aj Marcelka sú úžasné, pozitívne naladené. Ďakujem vám a oceňujem nápad s video kurzami. Komunikácia s HAPPY je výborná, informácie o ponúkaných kurzoch postačujúce. Vždy som sa stretla s ochotou kolektívu.

Celkovo 2 recenzií

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.