Powerjoga na každý deň

Prihlásiť sa

Nové lekcie Powerjogy v pestrom zložení na cvičenie denne. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok lekcií, podľa toho koľko času na svoje cvičenie práve máte - od 15 minút až po hodinovú lekciu. V ponuke nájdete intenzívne, silové, dynamické hodiny, ale aj lekcie v jemnom tempe a tiež lekciu zameranú výlučne na správne prevedenia základných pozícií.

Nový kurz Powerjoga na každý deň je určený pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj mužov, ktorí v pohybe hľadajú silu a uvoľnenie zároveň. V tomto kurze nájdete lekcie rozličnej záťaže, zamerané predovšetkým na vnímanie tela, jeho potrieb, možností aj obmedzení.

Kurz obsahuje 10 celých, samostatných lekcií powerjogy, ktoré na seba nenadväzujú a dajú sa použiť v akomkoľvek poradí. Sú vhodnejšie pre tých, ktorí už s jogou majú predchádzajúce skúsenosti a poznajú základné pozície. Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, jogovú podložku, deku a tiché miesto vo svojej domácnosti. 

Čo získate:

Cena kurzu: 30 Eur

O lekciách:

IMG_2785.jpg

O lektorke:

Lektorka sa venuje vedeniu jogových kurzov od roku 2014. Absolvovala viacero vzdelávacích kurzov a školení na Slovensku aj v zahraničí. Jej cieľom je posúvať na hodinách najmä to ako vnímať svoje telo, učí bezpečné prevedenie pozícií, s presvedčením, že menej je niekedy viac. Postupne krok, za krokom, vysvetľuje ako treba jednotlivé pozície previesť šetrne a efektívne, a zároveň necháva priestor na to, aby si každý uvedomil ako sa práve cíti, a aby si vybral vlastnú variantu pre svoje telo. V jej lekciách nenájdete krkolomné názvy, ani akrobatické pozície, na hodinách sa venuje čisto jogovému pohybu tak, aby prinášal úžitok a harmóniu. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Powerjogy so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Powerjoga, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie.

 

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.