Zákaznícka zóna

Powerjoga na každý deň

Prihlásiť sa

Nové lekcie Powerjogy v pestrom zložení na cvičenie denne. Vybrať si môžete z rôznych dĺžok lekcií, podľa toho koľko času na svoje cvičenie práve máte - od 15 minút až po hodinovú lekciu. V ponuke nájdete intenzívne, silové, dynamické hodiny, ale aj lekcie v jemnom tempe a tiež lekciu zameranú výlučne na správne prevedenia základných pozícií.

Nový kurz Powerjoga na každý deň je určený pre všetky vekové kategórie, pre ženy aj mužov, ktorí v pohybe hľadajú silu a uvoľnenie zároveň. V tomto kurze nájdete lekcie rozličnej záťaže, zamerané predovšetkým na vnímanie tela, jeho potrieb, možností aj obmedzení.

Kurz obsahuje 10 celých, samostatných lekcií powerjogy, ktoré na seba nenadväzujú a dajú sa použiť v akomkoľvek poradí. Sú vhodnejšie pre tých, ktorí už s jogou majú predchádzajúce skúsenosti a poznajú základné pozície. Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, jogovú podložku, deku a tiché miesto vo svojej domácnosti. 

Čo získate:

Cena kurzu: 30 Eur

O lekciách:

IMG_2785.jpg

O lektorke:

Lektorka sa venuje vedeniu jogových kurzov od roku 2014. Absolvovala viacero vzdelávacích kurzov a školení na Slovensku aj v zahraničí. Jej cieľom je posúvať na hodinách najmä to ako vnímať svoje telo, učí bezpečné prevedenie pozícií, s presvedčením, že menej je niekedy viac. Postupne krok, za krokom, vysvetľuje ako treba jednotlivé pozície previesť šetrne a efektívne, a zároveň necháva priestor na to, aby si každý uvedomil ako sa práve cíti, a aby si vybral vlastnú variantu pre svoje telo. V jej lekciách nenájdete krkolomné názvy, ani akrobatické pozície, na hodinách sa venuje čisto jogovému pohybu tak, aby prinášal úžitok a harmóniu. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Powerjogy so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Powerjoga, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.