Joga pre začiatočníkov
5* 11 hodnotení

Vybrať termín

Kurz Jogy pre začiatočníkov je vhodný pre všetkých, ktorí s jogou začínajú alebo uprednostňujú pomalšiu formu cvičenia. Hodina je zostavená z prípravných cvičení, asán (jogových pozícií) a relaxácie. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, či pre seniorov. Nejde o zdravotné cvičenie. V prípade zdravotných problémov, pri zraneniach a chronickej bolesti, sa prosím, poraďte so svojim lekárom.
-názov kurzu-

Jogový kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Lekcie sú zamerané na správne držanie tela a zdravý pohyb. Rozvíja flexibilitu, zbavuje telo bolesti a únavy, upokojuje myseľ, podporuje vnútorné orgány. Na záver každej hodiny príjemná relaxácia.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť, v HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektorov berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V aktuálnej situácii majú všetky kurzy limitovaný počet účastníkov a náhradné hodiny za neprítomnosť na lekcii neposkytujeme.

Upozornenie:

V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie sa kurz zmení na ONLINE kurz podľa termínov a časov v rozvrhu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ivana Izakovicova

5*

Kurz bol nastavevý pre zaciatocnikov tak, ako bol ponuknuty. Na prvej hodine bolo zucastnenych 15 osob, co je na zaciatocnicky kurz privela a lektor nema moznost kontrolovat vsetkych. Bolo by vhodnejsie na zaciatocnicke kurzy prijat menej zaujemcov a zvysit pocet kurzov. Ako napr. v jarnom kurze bude uz aj vo stvrtok, co je super. Som vdacna lektorovi Ivanovi za trpezlivost, vytvorenie prijemnej atmosfery a lahko humorne zdolavanie nasich zaciatocnickych pokusov.

Ing. Lucia Besedicova

5*

Výborné!!! Výborný lektor, výborný kurz, správna dávka optimizmu, energie a sily, ktorú každý potrebujeme .... Vrelo odporúčam

Martin Janeba

5*

Výborne, odporúčam. Príjemné prostredie, profesionálny lektor.

Natália Holková

5*

Veľmi dobrý kurz s Marcelkou. Všetko pekne pomaly poukazovala a prechádzala, s veľmi príjemnou atmosférou.

Celkovo 4 recenzií

Aktuálne termíny

Joga pre začiatočníkov - prezenčne

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.