Joga pre začiatočníkov
5* 12 hodnotení

Vybrať termín

Minikurz Jogy pre začiatočníkov je vhodný pre všetkých, ktorí s jogou začínajú alebo uprednostňujú pomalšiu formu cvičenia. Hodina je zostavená z prípravných cvičení, asán (jogových pozícií) a relaxácie. Kurz je vhodný pre úplných začiatočníkov, či pre seniorov. Nejedná sa o zdravotné cvičenie. V prípade zdravotných problémov, pri zraneniach a chronickej bolesti, sa prosím, poraďte so svojim lekárom.
Powerjoga_online_kurz.jpg

Jogový kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Lekcie sú zamerané na správne držanie tela a zdravý pohyb. Minikurz vás prevedie úplnými základmi pohybových princípov, po jeho absolvovaní bude pre vás jednoduchšie zaradiť sa do akéhokoľvek kurzu jogy. Na záver každej hodiny príjemná relaxácia.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia jogy?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.
 

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte a z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastnú podložku a vlastnú fľašu s vodou alebo nápojom. 

Na svoju lekciu prichádzajte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Je lekcia vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa a tempo náročné, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Powerjoga pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné asány naučiť v pohodlí svojho domova. 

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

Áno, vymeškané lekcie si môžete počas trvania kurzu nahradiť v inom kurze z ponuky HAPPY. Ospravedlniť neúčasť na lekcii a rezervovať miesto na náhradnej hodine je potrebné urobiť cez zákaznícku zónu.

Upozornenie:

V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie sa kurz zmení na ONLINE kurz podľa termínov a časov v rozvrhu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ivana Izakovicova

5*

Kurz bol nastavevý pre zaciatocnikov tak, ako bol ponuknuty. Na prvej hodine bolo zucastnenych 15 osob, co je na zaciatocnicky kurz privela a lektor nema moznost kontrolovat vsetkych. Bolo by vhodnejsie na zaciatocnicke kurzy prijat menej zaujemcov a zvysit pocet kurzov. Ako napr. v jarnom kurze bude uz aj vo stvrtok, co je super. Som vdacna lektorovi Ivanovi za trpezlivost, vytvorenie prijemnej atmosfery a lahko humorne zdolavanie nasich zaciatocnickych pokusov.

Ing. Lucia Besedicova

5*

Výborné!!! Výborný lektor, výborný kurz, správna dávka optimizmu, energie a sily, ktorú každý potrebujeme .... Vrelo odporúčam

Martin Janeba

5*

Výborne, odporúčam. Príjemné prostredie, profesionálny lektor.

Natália Holková

5*

Veľmi dobrý kurz s Marcelkou. Všetko pekne pomaly poukazovala a prechádzala, s veľmi príjemnou atmosférou.

Libuša Ščasná

5*

maximálna spokojnosť

Celkovo 5 recenzií

Aktuálne termíny

Joga pre začiatočníkov - prezenčne

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.