Zákaznícka zóna

Video kurz - Pilates pre začiatočníkov

Prihlásiť sa

Kurz Pilates pre začiatočníkov vás prevedie základnými princípmi Pilatesových cvičení na odstránenie svalovej nerovnováhy, spevnenie centra tela a celkového dobrého pocitu z prospešného pohybu. Lekcie na seba systematicky nadväzujú a každú ďalšiu hodinu si zopakujete, čo ste sa už naučili a pridáte vždy nové cviky. Záťaž je primeraná postupnému budovaniu kondície a všetky cviky sa dajú bezpečne cvičiť v domácom prostredí.
Pilates pre začiačočníkov_mala.jpg

Kurz Pilates pre začiatočníkov je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí na podložke nikdy nestáli, ale aj pre všetkých, ktorí na budovanie svojej kondície chcú ísť pomaly a systematicky. Cieľom je počúvať vlastné telo, sústrediť sa na to, čo v danú chvíľu robíme a cvičenie si užiť s dobrým pocitom. Osobné nasadenie, dôsledné vysvetlenie jednotlivých krokov, aj úprimné odkazy od lektorky, nájdete v každej lekcii.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie a uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

 

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu je skúsená, energická a úprimná žena a presne také sú aj jej lekcie. Budete sa cítiť akoby ste boli priamo pri nej, lebo jej povzbudzovanie a navedenie do každej pozície je naozaj osobné. Odborne sa vzdeláva už niekoľko rokov v rôznych kurzoch, aby ako lektorka ponúkla vysokú kvalitu svojich hodín a o svoje vedomosti sa neváha podeliť. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Pilatesu so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.