Video kurz - Pilates pre začiatočníkov
100/100 1 hodnotenie

Prihlásiť sa

Kurz Pilates pre začiatočníkov vás prevedie základnými princípmi Pilatesových cvičení na odstránenie svalovej nerovnováhy, spevnenie centra tela a celkového dobrého pocitu z prospešného pohybu. Lekcie na seba systematicky nadväzujú a každú ďalšiu hodinu si zopakujete, čo ste sa už naučili a pridáte vždy nové cviky. Záťaž je primeraná postupnému budovaniu kondície a všetky cviky sa dajú bezpečne cvičiť v domácom prostredí.
Pilates pre začiačočníkov_mala.jpg

Kurz Pilates pre začiatočníkov je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí na podložke nikdy nestáli, ale aj pre všetkých, ktorí na budovanie svojej kondície chcú ísť pomaly a systematicky. Cieľom je počúvať vlastné telo, sústrediť sa na to, čo v danú chvíľu robíme a cvičenie si užiť s dobrým pocitom. Osobné nasadenie, dôsledné vysvetlenie jednotlivých krokov, aj úprimné odkazy od lektorky, nájdete v každej lekcii.

Na svoju lekciu budete potrebovať iba pohodlné oblečenie, podložku na cvičenie a uterák bežnej veľkosti, ktorý slúži ako cvičebná pomôcka.

 

Čo získate:

Cena kurzu: 50 Eur

O lekciách:

O lektorke:

Lektorka kurzu je skúsená, energická a úprimná žena a presne také sú aj jej lekcie. Budete sa cítiť akoby ste boli priamo pri nej, lebo jej povzbudzovanie a navedenie do každej pozície je naozaj osobné. Odborne sa vzdeláva už niekoľko rokov v rôznych kurzoch, aby ako lektorka ponúkla vysokú kvalitu svojich hodín a o svoje vedomosti sa neváha podeliť. 

 

Upozornenie: Konzultujte cvičenie Pilatesu so svojim lekárom. Lekcie sú zostavené pre zdravé telo s bežnými obmedzeniami. Nie sú určené na cvičenie v tehotenstve, po úraze, či operácii, ani v priebehu choroby, či vírusového ochorenia. Pilates, tak ako iné pohybové aktivity, je vhodným doplnkom zdravého životného štýlu. Kurz nemá byť náhradou fyzioterapie. 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Lucia Suchá

5*

Video kurz Pilates pre začiatočníkov mi pomáha udržovať správne držanie tela, lektorka je zábavná. Kurz odporúčam, je super si zacvičiť.

Celkovo 1 recenzií

Blog

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.