Online kurz Pilates pre zdravie
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Pilates si môžete zacvičiť aj doma cez pravidelné online lekcie. Stačí si nájsť pokojné, tiché miesto a vybrať si čas, ktorý Vám bude vyhovovať. Pilates vyrovnáva svalovú nerovnováhu medzi preťaženými a ochabnutými svalovými skupinami a posilňuje vnútorné svalové skupiny. Cvičí sa naboso, na podložke a v pokojnom tempe. Lektorka podrobne vysvetlí každý cvik, ktorý počas hodiny odcvičíte.
Pilates pre začiačočníkov_mala.jpg

Ako bude lekcia prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnom štúdiu, kde sa spolu s ďalšími cvičenkami a cvičencami Pilatesu uvidíte naživo so svojou lektorkou. Pre lekciu Pilatesu si ako cvičebnú pomôcky pripravte uterák bežnej veľkosti a tiež podložku na cvičenie.

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás. 

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia Pilatesu?

Skupinové cvičenie Pilatesu je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie pilatesu nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je lekcia Pilates pre zdravie vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa, no lekcia je vedená v pokojnom tempe, s nízkym opakovaním cvikov, a tiež s každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Pilates pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné cviky naučiť v pohodlí svojho domova. 

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu.  Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Marianna Šeligová

5*

Kurz sa mi veľmi sa mi páčil. Dobre sme si zacvičili, výborné na chrbticu. Lektorka vedie hodinu vysoko odborne, páči sa mi uvoľnená atmosféra. Určite by som kurz odporučila - funguje, je veľmi prijemný, fyzicky pomáha.

Celkovo 1 recenzií

Aktuálne termíny

Pilates pre zdravie online

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.