Online kurz Powerjoga
5* 4 hodnotenia

Vybrať termín

Powerjogu môžete cvičiť aj doma cez pravidelné online lekcie. Stačí si nájsť pokojné, tiché miesto a vybrať si čas, ktorý Vám bude vyhovovať. Cez cvičenie Powerjogy sa naučíte sa vnímať potreby svojho tela, jeho možnosti a rešpektovať jeho obmedzenia. Zbavíte sa stresu, napätia, naučíte sa relaxovať a odpočívať. Powerjoga je radosť.
Powerjoga_2_mala.jpg

Ako bude lekcia prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej jogovej sále, kde sa spolu s ďalšími jogínkami a jogínmi uvidíte naživo so svojou lektorkou. 

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia powerjogy?

Skupinové cvičenie powerjogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie powerjogy nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je powerjoga vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa a tempo náročné, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Powerjoga pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné asány naučiť v pohodlí svojho domova. 

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu. Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte. Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

 

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Katarína Borloková

5*

Výborné. Chodila som na kurz aj prezenčne, takže bol overený. Len nie vždy som sa stihla zapísať kvôli nedostatku miesta, tak som rada, ze môžem cvičiť online. Výborná lektorka, lekcie sú zostavené perfektne - rovnomerne na cele telo. Po hodine sa vždy cítim skvele a spontánne sa usmievam.

Katarína Piliarová

5*

Som veľmi spokojná s prístupom, cvikmi a pozitívnou náladou na kurze. Nechýbalo mi nič, vzhľadom na to, že lektorka sa snaží obmieňať na hodinách cviky a odporúčam, pretože sa na hodinách vždy dobre cítim a vedené sú profesionálne.

Hana

5*

Lektorka je absolútne super, cvičím online vďaka nej, jej zábavnému a pozitívnemu vyžarovaniu sa nedá odolať. "Živé hodiny" boli dynamickejšie, ale to je pochopiteľné, online nie je jednoduché vnímať ako sú ženy na tom, či pridať alebo spomaliť. Kurz splnil moje očakávania, mám lepšiu formu aj vždy po hodine lepšiu náladu. Super cvičenie, výborná atmosféra, a už sa teším aj na "živé hodiny" v príjemnom prostredí HAPPY.

Katarína Kubinska

5*

Marcelka a jej nákazlivý optimizmus je presne to, čo potrebujem. Po jej hodinách mám chuť obrátiť svet k lepšiemu. Treba zažiť.

Celkovo 4 recenzií

Aktuálne termíny

Powerjoga online

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.