Jemná joga online

Vybrať termín

Lekcie jemnej jogy sú vedené v pomalom tempe, kurz je vhodný aj pre začiatočníkov a tiež pre všetkých, ktorí uprednostňujú pokojné tempo hodiny. Lekcia je zložená z klasických jogových pozícií. Dôraz sa kladie na dych, správne prevedenie a podľa možností aj výdrž v každej pozícii. Lekcia je ukončená relaxáciou.
Powerjoga_mala.jpg

Lekcia je tvorená z naťahovacích a uvoľňovacích cvičení, šetrných k pohybovému aparátu. Dôraz sa pritom kladie na správnosť prevedenia jednotlivých pozícií a zapájanie dychu počas cvičenia.

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej jogovej sále, kde sa spolu s ďalšími jogínkami a jogínmi uvidíte naživo so svojou lektorkou. 

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie jogy nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je joga vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. Pre úplných začiatočníkov sme vytvorili samostatný VIDEO kurz Powerjoga pre začiatočníkov, podľa ktorého sa môžete základné asány naučiť v pohodlí svojho domova. 

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu. Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Aktuálne termíny

Jemná joga online

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.