Zákaznícka zóna

Obedný homeoffice Pilates kurz

Vybrať termín

Lekcie zamerané na cviky pre zdravú chrbticu a posilnenie centra tela pre všetkých, ktorí pracujú z domu a veľa času strávia sediac pri počítači. Naučíte sa ako správne a bezpečne prevádzať cviky na posilnenie chrbtice, ako využívať cviky aj v bežnom živote a zároveň Vám poskytnú možnosť pravidelne cvičiť počas pracovného dňa priamo z domova. Aby ste svoju obednú pauzu využili čo najefektívnejšie, lekcie sú v dĺžke 45 minút.
Pilates_online

Ako bude lekcia prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnom štúdiu, kde sa spolu s ďalšími cvičenkami a cvičencami Pilatesu uvidíte naživo so svojou lektorkou. Pre lekciu Pilatesu si ako cvičebnú pomôcky pripravte uterák bežnej veľkosti a tiež podložku na cvičenie.

Pre absolvovanie lekcie je potrebné, aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, či požiadavky na technickú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás. 

Výhody online lekcie:

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia Pilatesu?

Skupinové cvičenie Pilatesu je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, s virózou, ani v tehotenstve. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Lekcie pilatesu nemajú nahrádzať fyzioterapiu, sú súčasťou zdravého životného štýlu.

Je lekcia vhodná aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa, no lekcia je vedená v pokojnom tempe, s nízkym opakovaním cvikov, a tiež s každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. 

Čo je dôležité počas hodiny?

Vyhraďte si čas na svoju lekciu a nájdite si pohodlné, tiché miesto vo svojej domácnosti, kde absolvujete svoju lekciu.  Rešpektujte možnosti aj obmedzenia svojho tela, vnímajte svoj aktuálny stav a odpočiňte si vždy, keď budete potrebovať. Počúvajte inštrukcie lektorky.

Na svoju lekciu sa prihlasujte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie.

Aktuálne termíny

Obedný homeoffice Pilates kurz

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.