Náhradné hodiny

Ako si vyberiem náhradnú hodinu

Náhradné hodiny si môžete čerpať iba za odhlásené = ospravedlnené lekcie. Ospravedlniť si môžete najbližšiu lekciu svojho kurzu až do jej začiatku a to iba prostredníctvom svojho účtu v zákazníckej zóne kliknutím na "Ospravedlniť". Celkovo si môžete ospravedlniť až polovicu lekcií z kurzu (napr. ak má kurz 9 lekcií, môžete si ospravedlniť 5 lekcií).

Náhradné hodiny
Náhradné hodiny


Náhradné hodiny - uplatnenie

Ak ste sa ospravedlnili z lekcie prostredníctvom Zákazníckej zóny, ihneď po potvrdení ospravedlnenia ste dostali možnosť kliknúť na "Vybrať náhradnú lekciu". V ponuke možných termínov náhradných lekcií nájdete rôzne kurzy podľa aktuálne voľných kapacít určených na náhradné hodiny v kurzoch.

Počet miest aj počet náhradných hodín na kurzoch je limitovaný. Náhradnú hodinu si môžete vybrať len cez zákaznícku zónu podľa aktuálne voľných kapacít. Náhradné hodiny si môžete vyčerpať aj v rozdielnom kurze (napríklad Powerjogu nahradiť na Pilatese). Náhradné hodiny si môžete uplatniť najneskôr do skončenia Vášho kurzu.

Náhradné hodiny

Neviete koľko máte vymeškaných hodín vo svojom kurze?

Prehľad ospravedlnených aj nahradených hodín nájdete vo svojej zákazníckej zóne. Nevyčerpané náhradné hodiny sa neprenášajú do nového kurzu, po ukončení kurzu sa ospravedlnené hodiny vynulujú.

Možnosť nahrádzať si hodiny je služba naviac, ktorú Vám poskytujeme k Vášmu kurzu. Rešpektujte, prosím, dostupnú kapacitu na našich kurzoch, nie v každom termíne je možné prísť si vymeškanú hodinu nahradiť. Nevyčerpaním náhradných hodín nevzniká nárok na vrátenie uhradeného poplatku za Váš kurz.

Ďakujeme a tešíme sa na Vás v HAPPY.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.