Zdravé nôžky
5* 2 hodnotenia

Vybrať termín

Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov klenby nohy, na pomoc pri plochých nohách, vpadnutých členkoch, chybnom držaní tela a na spevnenie centra tela. Cvičenie prebieha naboso, používame rôzne pomôcky ako akupresúrny ježko, loptičky, overball a rôzne drobné predmety. Deti sa naučia hravou formou spoznať svoje nôžky a pomocou masáže stimulovať svaly chodidla.
-názov kurzu-

Detské chodidlo je jednou z najkomplikovanejších častí tela, má 26 kostí a veľa nervových zakončení. Chodidlá sú mäkké, ohybné, doslova ako vankúšiky. Pravidelným cvičením a posilovaním svalov chodidiel môžme spoločne zlepšiť a podporiť zdravý vývoj detskej nožičky.

Čo si treba priniesť so sebou?

Na cvičenie treba dieťatko aj seba obliecť do pohodlného športového oblečenia, na nôžky stačia ponožky, keďže väčšinu cvikov je vhodné robiť naboso.

Aká je úloha rodiča počas lekcie?

Pre plnohodnotnú hodinu je dobré, ak rodičia spolupracujú s lektorkou, spievajú, recitujú riekanky, zapájajú sa aktívne do cvičenia, vtedy to detičky prirodzene motivuje na spoluprácu. Ak napriek tomu dieťatko zvolí iba formu pozorovania, do cvičenia ho nenútime a necháme ho prirodzene sa zapojiť vtedy, keď samo bude chcieť. Najdôležitejšie z celej lekcie je to, aby sa dieťatko aj rodič cítili počas hodiny príjemne a aby tak spoločne strávený čas bol pre všetkých prínosom.

Bezpečnosť

Počas hodiny neodporúčame dieťatko kŕmiť, nemalo by v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Rodičia sa snažia predchádzať úrazom a detským sporom počas lekcie. Lekcie navštevujú iba zdravé deti a zdraví rodičia.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Hodiny vedie certifikovaná lektorka detských kurzov.

Aktuálne termíny

Zdravé nôžky

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.