Výtvarné aktivity
5* 6 hodnotení

Vybrať termín

Výtvarné aktivity podporujú rozvoj grafomotorických zručností, tvorivosti, citu pre farebnosť, ale aj postupnosti krokov a trpezlivosť.
Výtvarné aktivity Stupava

Deti sa postupne zoznamujú s rôznymi výtvarnými technikami a materiálmi, aktivity sú prispôsobené veku a zručnosti detí. Počas hodiny sa spravidla deti venujú dvom rôznym témam, medzi ktorými sa uvoľnia hrou s motorickými hračkami. Diela z hodín sú jedinečné a originálne, deti si s hrdosťou odnášajú vlastnoručne zhotovené umenie. Počas kurzu sa deti oboznámia s prácou s farbami, štetcami, lepidlom, nožnicami, maľovaním rôznymi netradičnými technikami (guľôčky, hračky, trhané papiere) a pod. Kurz podporuje aj sociálne zručnosti, deti v malom kolektíve a pokojnej atmosfére, majú možnosť spoznávať aj svoje okolie a nových kamarátov.
 

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča (vo veku 4- 6 rokov)?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Každá hodina má pevnú štruktúru, založenú na striedaní aktivít tak, aby deti aj bez rodičov dokázali hodinu zvládnuť. Lekcia trvá 45 minút. Počas kurzu deti pracujú s rôznymi materiálmi a technikami. Zvyčajne lektorka udá tému a vedie deti k aktívnemu spracovaniu, tak aby podporila ich tvorivosť, grafomotorické zručnosti a cítenie farebnosti. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá pomôže rozvíjať samostatnú prácu s výtvarnými technikami a prinesie deťom radosť z tvorenia. Lektorkou je učiteľka výtvarnej výchovy, ktorá sa tomuto povolaniu venuje profesionálne a aktívne podporuje výtvarný talent detí.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa v sprievode rodiča (vo veku 2 - 4 roky)?

Rodič aktívne s dieťatkom spolupracuje, užíva si s dieťatkom tvorenie a podporuje ho v samostatnosti. Lekcia trvá 60 minút. Počas kurzu deti pracujú s rôznymi materiálmi a technikami. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, sú prispôsobené zručnostiam a veku detí, prinášajú deťom radosť z tvorenia. Lektorka je skúsená výtvarníčka, divadelníčka a šperkárka, plná tvorivých nápadov, lekcie s ňou sú ozajstným zážitkom.

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny je dobré dieťatko obliecť do pohodlného oblečenia, vhodná je aj zásterka alebo pracovné oblečenie.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Erika Schererova

5*

Mile, profesionalne a prijemne vystupovanie Zuzky na vytvarnickom kurze, mozem len odporucit a urcite sa prihlasime na niektory z kurzov

Monika Hrešková

5*

S výukou sme boli spokojní a chceli by sme nadalej navštevovať kurz. Prajem všetko dobré do Nového roku.

Marcela Suchá

5*

Vo vašom centre naštevujeme viaceré kurzy. Chcela by som sa poďakovať vašim lektorkám za milý, profesionálny a individuálny prístup k detičkám. Som rada že je u vás vytvorený priestor aby sa detičky pohrali a tak si maminy mohli trošku poklebetiť pri káve či čajíku. Ďakujem že svojím prístupom robíte naše dni príjemnejšie a viac HAPPY!

Anna Kavická

5*

Na Výtvarné aktivity s Veronikou chodíme už tretí rok. Je to najobľúbenejší krúžok mojej dcéry. Páči sa nám odborný ale zároveň hravý spôsob výučby. Výtvarné aktivity sú veľmi kreatívne, z ktorých máme doma už veľa krásnych diel.

Celkovo 4 recenzií

Aktuálne termíny

Výtvarné aktivity

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.