Tehotenská a popôrodná joga
5* 2 hodnotenia

Vybrať termín

Joga pomáha počas tehotenstva posilniť a natiahnuť celé telo, vytvára priestor pre rastúce bábätko, maternicu a ďalšie vnútorné orgány. Cvičenie sa venuje svalom panvového dna, správnemu držaniu tela, pomáha pri ťažkostiach s trávením, opuchmi či bolesťami chrbta. Uvoľňuje napätie a zbavuje únavy, učí správne dýchať, vnímať a rešpektovať svoje telo. Naladíte sa na svoje bábätko a venujete zaslúženú chvíľku len sebe.
-názov kurzu-

Cvičenie jogy sa odporúča až od 15. týždňa tehotenstva, so súhlasom vášho gynekológa. Kurz gravid jogy je vhodný aj po pôrode. Pomôže čo najšetrnejšie navrátiť svaly panvového dna do pôvodnej formy. Od týchto svalov sa potom odvíjajú aj brušné svaly a svaly bedrovej chrbtice. Brucho a kríže sú nosným systémom celkového držania tela. A práve tieto časti tela sú častým zdvíhaním bábätka veľmi namáhané. Cviky zároveň povzbudzujú krvný obeh, čím chránia pred vznikom trombotického ochorenia.
Cvičenie sa začína po ukončení šestonedelia, keď to lekár povolí.

Hodinu vedie certifikovaná lektorka Gravidjogy.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a odložte svoje starosti za dverami.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Barbora Andraskova

5*

S kurzom i lektorkou gravidjogy som bola velmi spokojna. Dakujem.

Zuzana :)

5*

S kurzom som bola velmi spokojna, bolo to velmi prijemne, lektorka sa nam venovala, bola mila a naucila ma vela o spravnom dychani, o polohach ktore su pre tehotnu prijemne a ukludnujuce. Urcite nelutujem ze som na gravidjoge bola a ak do porodu este stihnem, zucasnim sa rada znovu :). Citim sa velmi dobre, ovela sviezejsia a ohybnejsia. Prajem krasne vianoce a stastny novy rok. Urcite vas klub este navstivim a budem doporucovat dalej.

Celkovo 2 recenzií

Aktuálne termíny

Tehotenská a popôrodná joga

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.