Powerjoga v nemčine/in Deutsch

Vybrať termín

Powerjoga vedená skúsenou lektorkou po nemecky. Powerjoga in Deutsch.
-názov kurzu-

Joga hilft die innere Kraft , Disciplin, und den Selbstwert zu erkennen und entwickeln. Durch die regelmässige Ubung werden wir selbstsicherer, mehr enspannt, flexibil und glucklich werden. Und diese positive Umwandlung ubertragen wir dann auf unsere Familie, Beziehungen, Arbeit.

Ich bin Powerjoga Instruktorin seit 2014 und betrachte Joga als eine Korper und Salenterapie fur die heutigen gehetztenMenschen. Wir haben keine Zeit ordentlich zu atmen, sich zu bewegen and sich zuentspannen. Joga ist eine bewusste Bewegung und fuhrt unsere Aufmerksamkeit von aussen nach innen, man lernt wieder die Gefuhle und Signale des Korpers zu spuren. Unser Korper hat seine eigene Intelligenz, wir mussen sich nur mit ihr verbinden. Und das ist  der Weg zur Gesundheit, physischen und psychischen. Ganz besondersgerne arbeite ich mit den Frauen. Jede Frau ist potenziell stark, schon, interessant, originel auf ihre eigene Art.  Nur nicht immer ist Sie sich ihren weiblichen Potenzial bewusst. 

Je powerjoga vhodná pre začiatočníkov?

Ak ste o joge zatiaľ iba počuli, prípadne chcete systematicky zdokonaľovať svoje jogové pohyby, ponúkame Vám špeciálne lekcie určené pre úplných začiatočníkov. Na lekciách postupne prejdete všetky základné polohy, ich rôzne variácie a naučíte sa zdravému jogovému pohybu krok za krokom. Pre začiatočníkov je lekcia prispôsobená pomalším tempom, jednoduchými pozíciami, aby ste sa naučili správne dýchať, správne držať telo, koncentrovať sa a uvoľniť sa.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte a ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť. V HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch zodpovedajúcej úrovne. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania lekcie zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Aktuálne termíny

Powerjoga v nemčine/in Deutsch

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.