Port de Bras BAND

Vybrať termín

Port De Bras vychádza z pohybov klasického a moderného tanca, ktorý je doplnený o posilnenie a prestrečovanie svalov celého tela. Hodina je tanečne - kondičný tréning pre VŠETKÝCH.
-názov kurzu-

 

Nejde o hodinu pre tanečníkov, ale pre ŠIROKÚ verejnosť . Táto hodina Vám prinesie, rozvoj koordinácie, estetiky pohybu, zmysel pre rytmus, držanie tela, relaxáciu, uvoľnenie psychického napätia a stresu, harmóniu a to všetko v sprievode relaxačnej, prijemnej hudby s využitím elastickej pomôcky band.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia Port De Bras?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto na hodinu prichádzajte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektorky a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu sú v cene kurzu zahrnuté 4 lekcie. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť. Vzhľadom na skrátenú verziu kurzu, v tomto kurze náhradnú hodinu neposkytujeme.

Aktuálne termíny

Port de Bras BAND

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.