Pilates pre mamičky s dieťatkom na hodine
4* 8 hodnotení

Vybrať termín

Cviky sú vybraté tak, aby cvičenie bolo šetrné a rešpektovalo zmeny ženského tela, spôsobené počas tehotenstva a po pôrode. Cieľom kurzu je revitalizácia síl, návrat do fyzickej kondície pred pôrodom, relaxácia a uvoľnenie. Cvičenie je vhodné pre mamičky od 3 mesiacov po pôrode.
-názov kurzu-

Na cvičenie môžete chodiť aj s bábätkom, či malým dieťatkom. Bábätká môžu ležať v blízkosti svojich mamičiek, aby mohli pozorovať, čo sa okolo nich deje, prípadne si môžu aj pospať. Väčšie detičky sa môžu zahrať s hračkami, kresliť si alebo loziť/tmoliť sa popri maminách. Vzájomné tolerovanie pohybu detí je nevyhnutné od všetkých prítomných mamičiek. V kurze je limitovaný počet miest.

Pravidelné cvičenie pilatesu zlepší vašu kondíciu, posilní svaly chrbta, posilní svaly panvového dna, zrelaxuje vás, pomôže vám zdravo vyformovať postavu, vytiahne vás zo stereotypu a po cvičení sa budete cítiť výborne. 

​Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a odložte svoje starosti za dverami. Prineste pre svoje dieťatko podložku/deku, na ktorú ho uložíte, prípadne obľúbenú hračku, či knižku.
Kurz vedie certifikovaná inštruktorka Pilatesu.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

lucia braunova

5*

Uplne super!

Jana Bottova

5*

Pilates som si velmi uzila. Zuzka je skvela instruktorka, ktora vysvetluje tak, ze tomu bez problemov rozumiem.

Lucia Braunova

5*

Jednoznacne najlepsi pilates

Celkovo 3 recenzií

Aktuálne termíny

Pilates pre mamičky s dieťatkom na hodine

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.