Pilates pre deti

Vybrať termín

Cvičenie, ktoré prináša deťom návyky na celý život pre správne držanie tela v rôznych polohách - v stoji, v sede, v ľahu aj kľaku a pomôže im tak pracovať s vlastným telom šetrne a zdravo.
happy-pilates-pre-deti.jpg

Rýchly rast, nedostatok prirodzeného pohybu, prípadne naopak jednostranne zaťažovanie v športových disciplínach, ktorým sa deti venujú, spôsobujú v tele svalovú dysbalanciu a tým chybné držanie tela. Cvičenie je vhodné pre dievčatá aj pre chlapcov, tanečnice, futbalistov aj pre deti, ktoré inak nešportujú. Počas kurzu sa deti budú venovať posilňovaniu a naťahovaniu celého tela a ak si toto cvičenie obľúbia, pravidelné cvičenie im prinesie: 
 

 

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú osobne lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Počas lekcie deti pracujú samé s lektorkou, rodičia môžu využiť priestory HAPPY a urobiť si čaj/kávičku v kuchynke, či oddýchnuť si na terase. Staršie deti môžu so súhlasom rodičov navštevovať kurz samostatne. Lekcia pre mladšie školské deti (do 10 rokov) trvá 45 minút, pre staršie školské deti (od 10 rokov) je lekcia 60 minútová. 
 

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny prichádza dieťa v športovom oblečení, cvičí sa naboso. Lekcie vedú certifikované lektorky pilatesu.

 

Bezpečnosť

Počas hodiny by dieťa nemalo v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Lekcie navštevujú iba zdravé deti.

 

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Aktuálne termíny

Pilates pre deti

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.