Mama Fit s dieťatkom na hodine
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Kurz pre aktívne maminy, ktoré pred tehotenstvom behali, cvičili a cítia, že už zvládnu postupne prinavrátiť svoje telo späť do pôvodnej formy. Cvičenie je určené pre ženy najskôr 8 týždňov po pôrode, ak išlo o prirodzený pôrod. Pri pôrode cisárskym rezom sa odporúča začať až po 3 mesiacoch a pri komplikovanom cisárskom reze treba počkať s cvičením aspoň 6 mesiacov.
Cvičenie Stupava Pure Bar

Mama Fit - toto cvičenie je určené aktívnym mamičkám, ktore chcú pracovať na svojej kondičke a postave a mať pri tom svoje dieťatko so sebou. Hodina bude kombinovať drepy, výpady, planky, brušáky... všetko v intervalovom prevedení. 
Je to program pre maminy, ktoré budú mať bábätko pri sebe, s využitím známych cvikov. Keď bábätko nebude spolupracovať, maminka vynechá jeden - dva intervaly a potom pokračuje ďalej.  
 

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia Mama Fit?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou a v tehotenstve. Je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto na hodinu prichádzajte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu. Cvičenie je vo všeobecnosti vhodné pre mamičky od 3 mesiacov po pôrode.

Na cvičenie môžete chodiť aj s bábätkom, či malým dieťatkom. Bábätká môžu ležať v blízkosti svojich mamičiek, aby mohli pozorovať, čo sa okolo nich deje, prípadne si môžu aj pospať. Väčšie detičky sa môžu zahrať s hračkami, kresliť si alebo loziť/tmoliť sa popri maminách. Vzájomné tolerovanie pohybu detí je nevyhnutné od všetkých prítomných mamičiek. V kurze je limitovaný počet miest.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektorky a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Aktuálne termíny

Mama Fit s dieťatkom na hodine

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.