Joga pre mužov
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Prinášame jogový kurz určený najmä mužom. Platí pri ňom, rovnako ako pri všetkých ostatných kurzoch, že sú vítaní všetci, ktorých cvičenie zaujíma, ale teda najmä páni. Organizujeme ho preto, že sa sporadicky u nás muži v kurzoch vyskytujú, ale v prevažnej spoločnosti žien, vydržia len tí naozaj vytrvalí a dostávame stále viac otázok, kedy urobíme niečo vyslovene pre mužov. Takže páni, nech sa páči, kurz určený vám je tu.
-názov kurzu-

Muži často až na joge zistia, že majú svaly o ktorých ani netušili, čo všetko je poskracované, zatuhnuté. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, pretože na rozdiel od iných športov, joga nie je súťaživá. Každý ju robí pre seba, svoje zdravie a svoj dobrý pocit. Joga je zároveň výbornou kompenzáciou vytrvalostnému a silovému športu. Joga je zameraná na podporu hlbokého stabilizačného systému, flexibilita a sila prichádzajú postupne po čase, opakovaním a praxou. Okrem fyzického cvičenia, prináša joga aj mentálne uvoľnenie a dočerpanie energie.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte a ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť. V HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch zodpovedajúcej úrovne. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania lekcie zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk

Aktuálne termíny

Joga pre mužov

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.