Joga pre deti
5* 2 hodnotenia

Vybrať termín

Cvičenie jogy deťom prináša RADOSŤ, POHYB a SEBAVEDOMIE. Joga deťom pomáha lepšie vnímať svoje telo a rešpektovať seba aj svoje okolie v nesúťažnom prostredí. Živé deti ukľudní, a málo aktívne naopak povzbudí k činnosti. Deti zostávajú na hodine bez rodiča.
-názov kurzu-

Jogové hodiny pre deti sú úplne odlišné od jogových lekcií pre dospelých. Jogové pozície s deťmi cvičíme skôr dynamicky, bez výdrží, s cieľom, aby lekcia pre ne bola plná zábavy, radosti a prirodzeného pohybu. Súčasťou každej hodiny sú aj dýchacie cvičenia a relaxácia.

Joga pre deti vo veku 9-11 rokov

Deti sa hravou formou naučia základy jogových asán (pozícií), ktoré sú prispôsobené ich veku a vnímaniu. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá prinesie deťom radosť z pohybu.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú osobne lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Počas lekcie deti pracujú samé s lektorkou, rodičia môžu využiť priestory HAPPY a urobiť si čaj/kávičku v kuchynke, či oddýchnuť si na terase.

 

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny prichádza dieťa v športovom oblečení, cvičí sa naboso. Lekcie vedie certifikovaná lektorka detskej jogy.

Bezpečnosť

Počas hodiny by dieťa nemalo v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Lekcie navštevujú iba zdravé deti.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Mgr. Katarina Palenikova

5*

Výborne pre deti, deti sú nadšene a spokojne :). Ďakujeme.

Celkovo 1 recenzií

Aktuálne termíny

Joga pre deti

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.