Joga a pilates v záhrade

Vybrať termín

Celé leto cvičíme spolu jogu a pilates v záhrade Knižnice Ruda Morica v Stupave. Pridajte sa a užite si letné cvičenie s nami.
Cvicime vonku_m.jpg

Joga a pilates počas celého leta pre všetkých, ktorí radi cvičia vonku. V prekrásnej záhrade Knižnice Ruda Morica v Stupave sa stretneme každú stredu, v čase 18:00 - 19:00. Lekcie sa budú striedať, spolu vás čaká 8 rôznych lekcií jogy a pilatesu. 

Cvičenie je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, ani v tehotenstve. Pilates aj joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastnú podložku a vlastnú fľašu s vodou, a prineste si aj uterák bežnej veľkosti, ktorý na hodine využijete ako cvičebnú pomôcku. Repelent a opaľovací krém by mohli byť tiež dobrými spoločníkmi.

Na svoju lekciu prichádzajte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

V prípade nepriaznivého počasia sa lekcia presunie do priestoru malej sály v Kultúrnom dome. Sledujte počasie a náš FB. 

Vzhľadom na letné obdobie a dovolenky, je v cene kurzu zahrnutá jedna lekcia úplne zadarmo. Náhradné hodiny z tohto kurzu neposkytujeme. 

Aktuálne termíny

Joga a pilates v záhrade

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.