Folklórik

Vybrať termín

Kurz Folklórik je hudobno-pohybová aktivita na ľudovú nôtu, pre detičky vo veku od 18 do 36 mesiacov v sprievode rodiča. Kurz sa koná v priestoroch HAPPY, ale nie je vlastnou aktivitou centra, preto bližšie informácie o kurze, rezervácie, platby a celú komunikáciu ohľadne tohto kurzu zastrešuje koordinátorka kurzu Mirka Vícenová. Kontakt: kurzfolklorik@gmail.com, tel: 0902 180 281.
happy stupava kurz folklórik

Folklórik

Kurz s lektorkou Katkou potrvá 11 štvrtkov od 16.01.2020 do 02.04.2020, v časoch o 9.30 a 10.30 - detičky sú zaraďované do skupín podľa veku od najmladších po najstaršie.  Prihlásiť sa môžete tu https://forms.gle/xW4yqfVHtF48TFiu9. Bližšie informácie o tomto kurze alebo rezervácie u koordinátorky programu Mirky Vícenovej na tel.: 0902 180 281 alebo mailom: kurzfolklorik@gmail.com.

Kurz Folklórik nie je vlastnou aktivitou centra HAPPY, preto nie je ani v našom rezervačnom systéme, nedajú sa naň uplatniť kredity, ktoré ste získali z našich kurzov, ani náhradné hodiny z tohto kurzu sa nedajú čerpať v rámci iných kurzov HAPPY.

Aktuálne termíny

Folklórik

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.