Darujte si zdravie - 20 lekcií za 20 €
5* 5 hodnotení

Vybrať termín

Akcia Darujte si zdravie pokračuje aj pre mesiac apríl. V tejto špeciálnej akcii sme pre vás vyskladali program na zvýšenie kondície aj upokojenie mysle. Získate 20 hodinových ONLINE lekcií počas 4 týždňov. Celý mesiac zdravého pohybu zameraného na podporu kondície aj mentálneho zdravia. 20 hodín cvičenia, 2 skúsené lektorky, 3 rôzne typy lekcií, 5 dní do týždňa. Pridajte sa a darujte si zdravie.
Pilates_akcia_april.jpg

Lekcie sme zostavili tak, aby sa akcia dala využiť v plnom rozsahu. Program na cvičenie je naplánovaný na každý pracovný deň od 29.3. do 28.4. (okrem dní 1.4. - 5.4.) a rozvrh hodín bude nasledovný:

Pondelok o 18:00 hod. - Powerjoga

Utorok o 19:30 hod. - Pilates pre kondíciu

Streda o 19:30 hod. - Powerjoga

Štvrtok o 18:00 hod. - Pilates pre zdravie

Piatok o 8:15 hod. - Pilates pre kondíciu

Všetky lekcie prebehnú ONLINE cez aplikáciu Zoom. Počas akcie môžete spolu s nami odcvičiť všetky lekcie alebo si vyberiete iba niektoré. 

Čo Vás čaká:

Prečo cvičiť online?

Táto akcia sa dá zakúpiť iba do jej začiatku a to do 29.3.2021. 

Necvičí sa v dňoch 1.4. - 5.4. a tieto vynechané lekcie sa nenahrádzajú, nie sú zarátané v počte lekcií kurzu. 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Marta Dybová

5*

Baby ste super. Určite odporúčam kurzy v HAPPY, ale druh pohybu si každý musí vybrať sám, je to individuálne, mne vyhovuje joga s Marcelkou. Super komunikácia, hlavne ochota a promptná reakcia

Jana Čikelová

5*

Super lektorky, ktoré milujú čo robia, vedia čo robia a dokážu to odovzdať. Elenka a Marcelka sú skvelé lektorky. Detailne vysvetľujú všetky cviky a pozície, ako sa do nich dostať, ktoré svaly zapojiť. Ak sa chce niekto naozaj naučiť poriadne cvičiť, určite ich obe odporúčam. A s Elenkou je aj pilates "sranda", aj keď mi občas veľmi do smiechu nie je. Ťažko premýšľam, čo mi chýbalo, pretože cvičenie s vami je highlight môjho dňa. Ale veľmi by ste ma protešili hodinou jógy pre pokročilých, rada by som skúšala aj náročnejšie pozície a možno aj rýchlejšie tempo, aby som sa viac zapotila a mohla sa posúvať ďalej. A online hodiny by mohli byt v rozvrhu aj po skončení tohto lockdownoveho obdobia, je to časovo najefektívnejšia forma a tak aj častejšie cvičím. Samozrejme aj v kombinácii s prezenčnými hodinami, lebo zase naživo je to niečo iné.

Katarína Kubinská

5*

Všetko bolo výborné. Kondičku som si za tento rok veľmi vylepšila a moje telo sa teší. Lektorky sú super ženy a robia to najlepšie ako vedia, milujem ich. Sú skrátka profesionálky. Kurz splnil všetky moje očakávania, dokonca aj viac. Tak profesionálny prístup som dávno nezažila. Určite by som kurz odporučila aj svojim známym, každý si tu vie nájsť svoj priestor a niekedy stačí len ležať a počúvať to nadšenie.

Katarína Kubinska

5*

Bez Vás to už nejde :)

Celkovo 4 recenzií

Aktuálne termíny

Darujte si zdravie 20 lekcií za 20 €

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.