Cvičenie pre lepší spánok

Vybrať termín

Kurz zameraný na upokojenie po celom dni a bezpečné cviky, ktoré pripravia telo na lepší spánok. Lekcie sú vedené v pomalom tempe, s jednoduchými pozíciami. Tento kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, aj pre ľudí vo vyššom veku. Jemný pohyb podporuje relaxáciu, znižuje úzkosť a uvoľňuje svaly pre pokojný spánok.
pilates_zač_07.jpg

Lekcie sú zostavené z cvikov, ktoré slúžia na uvoľnenie svalov a upokojenie mysle. Cvičí sa naboso, na podložke a v pokojnom tempe. Lektorka podrobne vysvetlí každý cvik, ktorý počas hodiny odcvičíte. 

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, ani v tehotenstve. Cvičenie má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?
Z hygienických dôvodov je potrebné priniesť si vlastnú podložku, deku alebo uterák na prikrytie a vlastnú fľašu s vodou. 

Na svoju lekciu prichádzajte načas, najneskôr 5 minút pred jej začiatkom, aby ste neskorým príchodom nerušili priebeh lekcie. 

Je kurz vhodný aj pre začiatočníkov?

Lektorka na kurze vysvetľuje všetky pozície detailne tak, aby boli zrozumiteľné pre každého. Je možné, že pre úplného začiatočníka bude pokynov priveľa, ale určite sa dá spoľahnúť na to, že každou ďalšou hodinou sa kondícia zvyšuje a znalosť pohybov ozrejmuje. 

Aktuálne termíny

Cvičenie pre lepší spánok prezenčne

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.