Cvičenia pre detičky a mamičky
5* 20 hodnotení

Vybrať termín

Cvičenie podporuje motorický vývin dieťatka a koordináciu jeho pohybov. Pravidelné cvičenie zároveň podporuje rozvoj slovnej zásoby, výslovnosti, pamäte, pretože dieťatko sa prirodzene učí riekanky a pesničky, ktoré na hodinách počuje. V malej skupine deti pozorujú svojich rovesníkov a učia sa s nimi komunikovať.
-názov kurzu-

Cvičenie je rozdelené na niekoľko častí, pokojnejšia na zemi, cvičenia a tance v priestore, práca s fitloptami, voľná hra a podobne. Počas lekcie sa striedajú aktivity zamerané na uvoľnenie, s činnosťami, ktoré si vyžadujú pozornosť. Tiež sa striedajú aktivity, ktoré sú zamerané viac na dieťatko, s tými ktoré robia rodič a dieťatko spolu. Detičky využívajú počas lekcie rôzne pomôcky ako motorický chodník, padák, gymnastické lopty a fitlopty, ale aj hračky a hudobné nástroje. Spolu s rodičmi pozorujeme a rozvíjame činnosti, ktorými sú deti prirodzene vybavené.

Čo si treba priniesť so sebou? 

Na cvičenie treba dieťatko aj seba obliecť do pohodlného športového oblečenia, na nôžky stačia ponožky, keďže väčšinu cvikov je vhodné robiť naboso.

Aká je úloha rodiča počas lekcie?

Pre plnohodnotnú hodinu je dobré, ak rodičia spolupracujú s lektorkou, spievajú, recitujú riekanky, zapájajú sa aktívne do cvičenia, vtedy to detičky prirodzene motivuje na spoluprácu. Ak napriek tomu dieťatko zvolí iba formu pozorovania, do cvičenia ho nenútime a necháme ho prirodzene sa zapojiť vtedy, keď samo bude chcieť. Najdôležitejšie z celej lekcie je to, aby sa dieťatko aj mamička cítili počas hodiny príjemne a aby tak spoločne strávený čas bol pre všetkých prínosom.

Bezpečnosť

Počas hodiny neodporúčame dieťatko kŕmiť, nemalo by v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Rodičia sa snažia predchádzať úrazom a detským sporom počas lekcie. Lekcie navštevujú iba zdravé deti a zdraví rodičia.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Cvičenie prebieha pod vedením kvalifikovanej a skúsenej lektorky.Hodiny vedie certifikovaná lektorka detských kurzov.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Lenka S.

5*

co se tyce zhodnoceni kurzu Anglictina pro deti, tak za nas hodnotime jen kladne. Mateje kurz moc bavil a rad na nej chodil, neco se naucil, pristup lektorky byl skvely, stejne tak veskera komunikace s Happy. Prubeh hodiny jako takove hodnotit nemuzu, prostory si myslim, ze dostacovaly. Jen nam bohuzel nemoc nedovolila kurz dochodit do konce a dalsi uz absolvovat z casovych duvodu nemuzeme...

Jana L.

5*

Cvičenia v Happy sa mi páčili. Zuzka mala príjemné vystupovanie od prvého momentu, pôsobila veľmi pohodovo, hravo a zábavne, čo prenášala aj do cvičení. Oceňujem tiež jej vnímavý a citlivý prístup ku každému dieťatku:) (pozdravujem Zuzku). Maximálne som bola spokojná s časom (začiatok 10:10), keďže som sa rozhodla, že na cvičenia budeme chodiť busom (respektíve keby bol iný čas, na cvičenia by som nemohla chodiť), takže možno je to fajn aj z hľadiska vášho managementu kurzov, aby mohli chodiť maminy aj z busov:). V priestoroch bolo príjemne teplo, čo v tomto ročnom období nevadilo, neviem, čo to však spraví v lete a vetranie cez otvorené dvere nie je podľa mňa vhodné - deti sa ľahko nechajú vyrušiť (ideálne by bolo otváracie okno, no nevšimla som si, či sa to tam dá). priestory sú vkusne a milo zariadené, lektorka používala veľa pomôcok:) Na kurzy sme sa obe tešili, teda ja aj Šarlotka:) Prajem ešte krásne sviatky, zdravie celej rodiny a spokojných klientov.

Marieta

5*

Ahojte happyacky! S Jankom Vam prajeme len to NAJ NAJ NAJ v Novom roku, aby ste boli aj nadalej take skvele ako doteraz. Velmi sa nam u vas paci, ked mojmu drobcovi poviem ze sa ideme hrat s detickami, sam nastupuje do auta a to hovori za vsetko ;) Aj ked sa nam rano niekedy moc nechce a prideme do Stupavy, smer je vzdy jasny... DAKUJEME ze ste a sme HAPPY, ze sme Vas nasli :D

Natália Horváthová a dcéra Anička

5*

Chodili sme na Cvicenie pre deticky s mamickami, videla som velky rozdiel medzi prvou a poslednou hodinou. Dcera sa naucila kolektivnemu vedeniu, rozvoj jemnej motoriky bol ocividny, na kazdu hodinu sa tesila. Deticky tam posobili uz ako zohrana partia, no nadherny pohlad. Velke podakovanie patri lektorke Zuzke, bolo uzasne sledovat ako to vie s detmi. Velmi velky prinos som pocitila aj na sebe, kedy som vlastne pozorovanim videla na ostatnych mamickach "zrkadlo", a tak som si vlastne uvedomila chyby, ktore som pri dcere robila. Najviac ma tesilo, ked som minimalne vstupovala do celej hodiny, len som pozorovala ako to ide dcere samej, ze to ide spontanne prirodzene, ziadne silenie. Prihlasili sme sa na ten isty kurz aj od januara:) Chodili sme aj na kurz Rozpravkovo, na tento kurz bola dcera vekovo priskoro, preto ocenujem individualny pristup a prisposobenie rozpravok aj jej veku. Tesila sa na lektorku Marcelku, na kolektiv, na lepenie a vyrabanie obrazkov a vzdy prijemne stravenu hodinu. Priestory nam vyhovovali, len pri Hernicke bolo citit, ze je to niekedy preplnene, tak by som do buducnosti mozno navrhla nieco takeho pre vacsie deticky vo vacsich priestoroch. Pre deticky ako to bolo urcene do 1 a pol roku to je super, pre vacsie uz pomenej. Ale to sme boli radi, ze tam vobec mozme chodit:) Celkovo som velmi velmi spokojna, mame z kurzov zazitky a aj fotecky.

Petra S.

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná a plánujem sa pridať aj v bud. roku. Všetkým želám krásne sviatky.

Ing Martina Mikulaskova

5*

Dobrý deň, výborne cvičenie s deťmi,Zuzka je úžasná,vsimava,hneď upozorní,čo nie je ok a ukáže aj správne cvičenie.Prijemna atmosféra.

Ing Michaela Potoczká

5*

Prijemne a zdravo straveny cas s dietatom. Zabavna a mila lektorka Zuzka :) Hodina putava pre dieta aj maminu :) Super pomocky a hudba pocas cvicenia.

Celkovo 7 recenzií

Aktuálne termíny

Cvičenia pre detičky a mamičky

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.