Bežecká škola pre ženy
5* 2 hodnotenia

Vybrať termín

Radi by ste začali s pravidelným behom, potrebujete však trochu nakopnúť s podporou skupiny a pod vedením lektorky, bývalej reprezentantky v atletike? Pridajte sa, začnite behať a užite si spoločný tréning.
-názov kurzu-

Bežecká škola umožní aj tým, ktoré behávajú pravidelne, zlepšiť bežeckú techniku a zapracovať na svojej kondícii. Tréning začneme kvalitným zahriatím, rozcvičkou a bežeckou abecedou, následne budeme rozvíjať bežeckú rýchlosť a vytrvalosť. Hodiny prebiehajú v exteriéri v okolí HAPPY, v prípade zlého počasia zaradíme kondičné a posilňovacie cvičenie v interiéri.

 

Na tréning odporúčame priniesť si kvalitnú bežeckú obuv a pohodlné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia. Kurz je vhodný pre úplné začiatočníčky, aj pre skúsenejšie bežkyne či bežcov, v prípade potreby sa počas tréningu rozdelíme na dve skupiny.

​Sú nejaké zdravotné obmedzenia pre tento kurz?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Individuálnu kondíciu ako aj to, kedy začať s behom po pôrode odporúčame konzultovať s lekárom.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Zuzana V.

5*

Po prvej hodine v bezeckej skole mam aj trosku svalovicu... som rada ze nieco ine budem robit ako som zvyknuta a mozno aj sama sa donutim si davat fazove treningy

Zuzana Králiková

5*

Som velmi rada ze v Stupave vznikol napad Bezeckej skoly , aby to vyhovovalo aj maminam ktorym nema deticky kto postrazit. velmi dobry trening, skvela partia. kazda chceme urobit nieco pre seba niektora po porode zhodit zadok ci opat nabrat kondicku. Ved ide leto, chudneme do plaviek, ziadne sviatky a prezieranie nam uz nehrozi, takze mozeme ist do toho na plno. My si to uzivame a deti tiez. Urcite sa prihlasime aj na dalsi kurz. Odporucame kazdemu

Celkovo 2 recenzií

Aktuálne termíny

Bežecká škola pre ženy

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.