Bežecká škola pre deti

Vybrať termín

Bežecký tréning je dôležitý základ pre mnohé druhy športov, ako aj výborný spôsob na zlepšenie kondície a zdravotného stavu detí aj tínedžerov. Bez zvládnutia správnej techniky behu si však deti môžu odniesť do dospelosti nesprávne pohybové vzorce, ktorých sa už neskôr ťažšie zbavuje.
-názov kurzu-

 

V bežeckej škole sa rozvoju bežeckej techniky a kondície detí venuje lektorka, ktorá je bývalou reprezentantkou v atletike, a deťom pripraví tréning, ktorý ich bude motivovať. Každú hodinu začneme kvalitným zahriatím, rozcvičkou a bežeckou abecedou, nasledovať budú cvičenia a aktivity na rozvoj rýchlosti, vytrvalosti a obratnosti. Hodiny prebiehajú v exteriéri v okolí HAPPY, v prípade silného dažďa zaradíme kondičné a posilňovacie cvičenie v interiéri.

Na tréning odporúčame priniesť si kvalitnú bežeckú obuv a pohodlné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia. Tréning prebieha bez dozoru rodičov, je preto určený pre staršie deti od 9 rokov.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú osobne lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Počas lekcie deti pracujú samé s lektorkou, rodičia môžu využiť priestory HAPPY a urobiť si čaj/kávičku v kuchynke, či oddýchnuť si na terase.

Bezpečnosť

Počas hodiny by dieťa nemalo v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Dieťa v plnej miere rešpektuje pokyny lektorky, v prípade opakovanej nespolupráce bude dieťa vylúčené z programu. Lekcie navštevujú iba zdravé deti.

Aktuálne termíny

Bežecká škola pre deti

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.