Angličtina
5* 3 hodnotenia

Vybrať termín

Budovanie vzťahu ku učeniu jazykov, podporenie prirodzenej zvedavosti a radosti z poznávania, ale aj podporenie samostatnosti a sociálnych zručností. Kurz je dobrým odrazovým mostíkom ku pravidelnému učeniu sa angličtiny, je vhodným doplnením školskej učebnicovej angličtiny, rozvoju slovnej zásoby aj výslovnosti. Cieľom kurzu je deti motivovať, naučiť ich že aj cudzím jazykom sa dá rozumieť a vyjadrovať sa, a prinášať deťom radosť z vlastných úspechov.
-názov kurzu-

Program vychádza z metodiky Cookie and Friends, ktorú vyvinulo a pripravilo vydavateľstvo Oxford University Press. Každá hodina má pevnú štruktúru, založenú na striedaní aktivít tak, aby deti aj bez rodičov dokázali hodinu zvládnuť. Škôlkari majú hodiny založené na hre, speve, tancovaní aj kreslení, budujú si svoj vzťah angličtine prirodzene, cez detské bežné aktivity. Lektorka využíva rôzne pomôcky, hračky, hudobné materiály a pohybové hry, ktoré deťom vytvárajú z lekcie vždy nový zážitok.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča (vo veku 4- 6 rokov)?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne, na konci lekcie. Lekcia trvá 45 minút.


Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na lekciu stačí deťom pribaliť prezuvky, prípadne malý olovrant a fľašu s vodou.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

Naše aktivity organizujeme formou kurzu, s presne stanovenými termínmi a časmi, v malých uzavretých skupinách. V každom detskom kurze je zahrnutá jedna hodina ZDARMA, ktorá slúži ako náhradná hodina ak niekedy s dieťatkom na cvičenie nemôžete prísť, prípadne ako bonusová hodina, ak ste počas kurzu žiadnu hodinu nevynechali.

Kurz vedie profesionálna učiteľka anglického jazyka.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ludka a Felix

5*

Anglictina pre deti 2-4-uzasna lektorka,kreativne hodiny,zaujimave napady...Bolo mi velmi luto,ze kurz predcasne skoncil-naozaj sme si ho uzili:-)

Kristína K

5*

Kurz sa nam velmi pacil, Risko strasne rad chodil a naucil sa nove slovicka. Pani lektorka bola mila, vedela ako deti zaujat a proste vsetko super. Teraz si dame zase pauzu a ked bude potom nejaky kurz opat zaciatkom roka/na jar, urcite by sme sa prihlasili. :) Dakujem pekne a pekny den!"

Eva R.

4*

s anglictinou sme boli spokojni, dcerka tam chodila velmi rada. Co sa tyka prace lektorky - kedze som na kurze nebola pritomna, neviem to zhodnotit. Ale vzhladom na reakcie nasej dcerky predpokladam, ze svoju pracu vykonava dobre. Stretavala som ju len na zaciatku a na konci hodiny a posobi velmi milym dojmom. Co sa tyka priestorov - boli ok, akurat mi chybal bezbarierovy pristup pre kocik, nakolko mame babatko a musela som ho nechavat na chvilu bez dozoru dole na prizemi. V buducnosti s velkou pravdepodobnostou dcerku prihlasime na AJ opat, teraz chvilu nebude pokracovat, nakolko do konca roka budeme dost casto mimo Stupavy a bolo by to pre nas nerentabilne. Prajem pekny den.

Celkovo 3 recenzií

Aktuálne termíny

Angličtina

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.