Zákaznícka zóna

Anglická konverzácia
5* 3 hodnotenia

Vybrať termín

Kurz je zameraný na konverzačnú angličtinu a je určený všetkým, ktorí už majú znalosti jazyka, no chcú sa zdokonaľovať v konverzácii a rozvíjať si tak slovnú zásobu. Pri učení sa cudzieho jazyka je dôležité dokázať v tomto jazyku myslieť a bez prekážok hovoriť. Hodiny anglickej konverzácie sú preto vedené v malej skupine, kde v atmosfére dôvery môžeme hovoriť bez obáv, že urobíme chybu. Rozprávame sa na témy, ktoré nás zaujímajú a ktoré využijeme v bežnom živote, a súčasťou hodiny je aj práca v dvojiciach na maximálne precvičenie konverzačných zručností.
Angličtina pre mamičky Happy Stupava

Hodiny sú moderované lektorkou, ktorá vopred udá tému každej lekcie a samotnú konverzáciu už mamičky vedú v angličtine, v prirodzenom toku, v uvoľnenej atmosfére „english clubu“, kde ich lektorka iba usmerní, prípadne opraví chyby. Podľa potreby si zopakujeme aj niektoré gramatické javy, hlavný dôraz sa však kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre všetkých od úrovne mierne pokročilý a vyššie. V skupine je maximálne 5 osôb.

V prípade nepriaznivej epidemiologickej situácie bude prezenčná forma kurzu zmenená na online výučbu v rovnakých termínoch a časoch ako sú plánované v rozvrhu. 

Pri registrácii na pokračovanie kurzu majú prednosť absolventi predchádzajúceho kurzu.

Náhradné hodiny za vymeškané lekcie neposkytujeme.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Marcela

5*

Kurz Anglická konverzácia vysoko prevýšil moje očakávania. Lektorka Janka vždy pripraví zaujímavé témy, na hodinách opakujeme aj gramatiku a vysvetľujeme si novú slovnú zásobu. Nálada na týchto hodinách je uvoľnená, motivujúca, každý dostane svoj priestor na hovorenie. Na každú lekciu sa teším a určite budem v kurze pokračovať.

Marianna Šeligova

5*

Kurz anglickej konverzacie naozaj rozviaze jazyk kazdemu :-) Diskutuje sa o temach vaznych aj veselych, o rodine, cestovani. Temy si mozeme vybrat a niekedy nas diskusia unesie aj k necakanym zaverom. Super je aj rychly " refresh " gramatiky a doplnanie slovnej zasoby podla jednotlivych oblasti. Urcite doporucujem - je to prijemne a uzitocne investovany cas, s cajikom alebo kavickou, medzi rovesnickami, vela smiechu a vsetko v anglictine. dakujem lektorke Janke za vedenie aj Marcelke za zorganizovanie.

Jana Machatová

5*

Kurz anglickej konverzácie s Jankou je pre mňa skvelé ukončenie dňa.Sú to stretnutia v skvelej atmosfére,nové témy nám prinášajú obohatenie slovnej zásoby,hravou formou sa nám rozväzujú jazyky a ešte si pritom stihneme aj zopakovať gramatiku.Už sa teším na ďaľšie hodiny! Ďakujem Janke za vedenie kurzu, anglickú konverzáciu v Happy vrele odporúčam!

Celkovo 3 recenzií

Aktuálne termíny

Anglická konverzácia

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.